
Російські окупанти в Криму в черговий раз придумали цинічний маркетинговий хід напередодні 9 Травня. Вони випустили в продаж алкоголь з назвою "Вино Перемоги" в пакетах, стилізованих під ящики з боєприпасами, і "Портвейн кримський. 75 років Перемоги". Відповідні фото опублікував на своїй сторінці у Twitter блогер Vitauskas, передають Патріоти України.
Зокрема, тару виробники вина "прикрасили" фотографією Ялтинської конференції, а також забороненою в Україні "георгіївською" стрічкою. Крім того, на етикетку вони умістили пам'ятні дати і радянську зірку.
"Діди випивали. Коронавірус "побєдобіссю" не перешкода", – із сарказмом підписав безглузді фото автор допису, дорікнувши окупантам спекулюванням на трагедії всього людства заради зростання продажів.

Деды выпивали.
Коронавирус победобесию не помеха!#они_ебанутые pic.twitter.com/lTaHb7p36e
— Մιtαuskαs на карантине (@A_Vit_) April 28, 2020
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...