Хіти тижня. "Визнати підсумки Другої світової війни": Росія висунула нахабний ультиматум Японії

За словами Сергія Лаврова, військово-політичний союз США і Японії нібито створює перешкоди для укладення мирного договору.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Японія повинна визнати суверенітет Росії на Курильських островах відповідно до угод 1956 року. Про це він сказав журналістам за підсумками зустрічі з міністрами закордонних справ країн G20 у Японії, передають Патріоти України із посиланням на "Дождь".

При цьому генеральний секретар кабінету міністрів Японії Есіхіде Cуги сказав, що Токіо продовжить переговори з Москвою про мирний договір, керуючись ключовим принципом: спочатку "рішення територіальної проблеми", потім – укладення мирного договору.

Лавров зазначив, що президент Росії і прем'єр-міністр Японії домовилися діяти на основі декларації 1956 року. У документі описана інша послідовність. "Спочатку ми визнаємо територіальну цілісність і суверенітет Росії над усіма нашими землями, включаючи і ці території, визнаємо тим самим підсумки Другої світової війни, а потім, можливо, буде обговорюватися все інше", – сказав Лавров. За його словами, військово-політичний союз США і Японії створює перешкоди для укладення мирного договору.

"Гончарук вважає місцеві бюджети та місцеву владу злом. Прем’єр не усвідомлює, що він каже, як і кому. Зустрічі проходять бурхливо, іноді його хочуть порвати" – опальний "слуга"

субота, 14 грудень 2019, 12:06

Керівництво ЗеКоманди вирішило шукати фінансовий ресурс для "латання" дірок, "нагинаючи" ФОПи та оббираючи місцеві бюджети замість того, щоб змусити платити податки та за вкрадене олігархів, наголошують критики нового режиму. Народний депутат і колишні...

Москва зрозуміла сою поразку, а київська філія МП - ні: УПЦ розірвало відносини з Олександрійським патріархатом за визнання ПЦУ, попершись "поперед батька в пекло"

субота, 14 грудень 2019, 11:57

Московські стратеги усвідомили на прикладі Константинопольської та Еладської церкви, що тактика залякування канонічних православних церков не спрацьовує, авторитет Вселенського патріарха вищий за гроші та погрози недоімперії. Після визнання Православно...