Хіти тижня. "Визнати підсумки Другої світової війни": Росія висунула нахабний ультиматум Японії

За словами Сергія Лаврова, військово-політичний союз США і Японії нібито створює перешкоди для укладення мирного договору.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Японія повинна визнати суверенітет Росії на Курильських островах відповідно до угод 1956 року. Про це він сказав журналістам за підсумками зустрічі з міністрами закордонних справ країн G20 у Японії, передають Патріоти України із посиланням на "Дождь".

При цьому генеральний секретар кабінету міністрів Японії Есіхіде Cуги сказав, що Токіо продовжить переговори з Москвою про мирний договір, керуючись ключовим принципом: спочатку "рішення територіальної проблеми", потім – укладення мирного договору.

Лавров зазначив, що президент Росії і прем'єр-міністр Японії домовилися діяти на основі декларації 1956 року. У документі описана інша послідовність. "Спочатку ми визнаємо територіальну цілісність і суверенітет Росії над усіма нашими землями, включаючи і ці території, визнаємо тим самим підсумки Другої світової війни, а потім, можливо, буде обговорюватися все інше", – сказав Лавров. За його словами, військово-політичний союз США і Японії створює перешкоди для укладення мирного договору.

Хіти тижня. Не один злочин на руках: Скандальну Штепу підозрюють у вбивстві офіцера СБУ (документ)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:35

Колишня мерка Слов'янська Неля Штепа підозрюється у вбивстві офіцера Служби безпеки України Геннадія Беліченка, яке було скоєно 13 квітня 2014 року поблизу села Семенівка Донецької області, передають Патріоти України. Як повідомляє група "Інформаційний...

Не ті пісні: Нігерійського співака стратять за образу пророка Мухаммада

вівторок, 11 серпень 2020, 0:30

Нігерійський музикант Яхья Шаріф-Амін, 22 років, визнаний судом північного штату Кано винним в образі пророка Мухаммада, яке той нібито вчинив за допомогою складеної їм пісні. Співака засудили до смертної кари. Сам юнак своєї провини не заперечує і про...