Хіти тижня. "Визнати підсумки Другої світової війни": Росія висунула нахабний ультиматум Японії

За словами Сергія Лаврова, військово-політичний союз США і Японії нібито створює перешкоди для укладення мирного договору.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Японія повинна визнати суверенітет Росії на Курильських островах відповідно до угод 1956 року. Про це він сказав журналістам за підсумками зустрічі з міністрами закордонних справ країн G20 у Японії, передають Патріоти України із посиланням на "Дождь".

При цьому генеральний секретар кабінету міністрів Японії Есіхіде Cуги сказав, що Токіо продовжить переговори з Москвою про мирний договір, керуючись ключовим принципом: спочатку "рішення територіальної проблеми", потім – укладення мирного договору.

Лавров зазначив, що президент Росії і прем'єр-міністр Японії домовилися діяти на основі декларації 1956 року. У документі описана інша послідовність. "Спочатку ми визнаємо територіальну цілісність і суверенітет Росії над усіма нашими землями, включаючи і ці території, визнаємо тим самим підсумки Другої світової війни, а потім, можливо, буде обговорюватися все інше", – сказав Лавров. За його словами, військово-політичний союз США і Японії створює перешкоди для укладення мирного договору.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...