
Інцидент з бойовиками "Вагнера" в Африці стався ще минулої неділі, 27 листопада. У провінції Кабу-Делгау ополченці влаштували засідку російським найманцям, які їхали разом з силовиками Мозамбіку. Повстанці спорудили барикади на шляху прямування вагнерівців. Коли машина зупинилася - росіян розстріляли. Відомо про 5 загиблих найманців ПВК. Всього було вбито в засідці близько 20 осіб.
Влада РФ зберігає мовчання про те, що сталося, як і про інші масові смерті найманців "Вагнера" по всьому світу. В Путіна до сих пір роблять вигляд, що ПВК не існує. Важливо також зазначити, що про загибель "вагнерівців" в Мозамбіку вже повідомлялося на початку жовтня нинішнього року. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков на прохання ЗМІ прокоментувати чутки цинічно заявив: "Російських солдатів там немає".
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...