Хіти тижня. "Ихтамнеты нервно курят": Курт Волкер на честь річниці звільнення Слов'янська зробив Москві неприємно

Спеціальний представник держдепу США по Україні Курт Уолкер назвав умову для повернення миру на Донбас. Головною умовою американський високопосадовець назвав відсутність російських військових, коментуючи 5-ту річницю звільнення окупованих територій написав він Twitter, зазначають Патріоти України.

"Чітке нагадування про те, що виведення російських військ є ключем до миру в Україні. Коли вони йдуть, настає мир, і життя місцевих жителів стає краще", - написав Волкер.

5 років потому сили Нацгвардії увійшли до захоплених проросійськими збройними формуваннями Слов'янська та Краматорська. Жорстокі бої за ці стратегічно-важливі пункти тривали з 12 квітня.

Під час боїв за місто росіяни використовували тактику "живого щита". Найманці Кремля підступно відстрілювались із житлових районів міст із самохідної зенітної установки "Нона". Тодішній ватажок Ігор Гіркін лише за 5 років після своєї втечі з міста розповів про це.

"Аніме заборонимо!": Поклонська обурена відмовою Японії видати їй візу

понеділок, 21 жовтень 2019, 22:07

Няша запевняла, що дуже хотіла ознайомитися із місцевою культурою, а разом із нею - з президентом Зеленським, який збирається в Японію із візитом. Японія відмовила у видачі візи для відвідин країни нелегітимного депутату Держдуми Росії Наталії Поклонск...

Полк «Азов» відреагував на вимогу конгресменів США визнати пыдроздыл терористами

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:18

Здається законодавці США плутають підрозділ Нацгвардії України з недержавними структурами Андрія Білецького - Цивільним Корпусом «Азов» та партії «Національний Корпус». Вимога 40 конгресменів США про необхідність внесення полку «Азов» в список терорис...