Хіти тижня. "Ихтамнеты нервно курят": Курт Волкер на честь річниці звільнення Слов'янська зробив Москві неприємно

Спеціальний представник держдепу США по Україні Курт Уолкер назвав умову для повернення миру на Донбас. Головною умовою американський високопосадовець назвав відсутність російських військових, коментуючи 5-ту річницю звільнення окупованих територій написав він Twitter, зазначають Патріоти України.

"Чітке нагадування про те, що виведення російських військ є ключем до миру в Україні. Коли вони йдуть, настає мир, і життя місцевих жителів стає краще", - написав Волкер.

5 років потому сили Нацгвардії увійшли до захоплених проросійськими збройними формуваннями Слов'янська та Краматорська. Жорстокі бої за ці стратегічно-важливі пункти тривали з 12 квітня.

Під час боїв за місто росіяни використовували тактику "живого щита". Найманці Кремля підступно відстрілювались із житлових районів міст із самохідної зенітної установки "Нона". Тодішній ватажок Ігор Гіркін лише за 5 років після своєї втечі з міста розповів про це.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...