Хіти тижня. "Ихтамнеты нервно курят": Курт Волкер на честь річниці звільнення Слов'янська зробив Москві неприємно

Спеціальний представник держдепу США по Україні Курт Уолкер назвав умову для повернення миру на Донбас. Головною умовою американський високопосадовець назвав відсутність російських військових, коментуючи 5-ту річницю звільнення окупованих територій написав він Twitter, зазначають Патріоти України.

"Чітке нагадування про те, що виведення російських військ є ключем до миру в Україні. Коли вони йдуть, настає мир, і життя місцевих жителів стає краще", - написав Волкер.

5 років потому сили Нацгвардії увійшли до захоплених проросійськими збройними формуваннями Слов'янська та Краматорська. Жорстокі бої за ці стратегічно-важливі пункти тривали з 12 квітня.

Під час боїв за місто росіяни використовували тактику "живого щита". Найманці Кремля підступно відстрілювались із житлових районів міст із самохідної зенітної установки "Нона". Тодішній ватажок Ігор Гіркін лише за 5 років після своєї втечі з міста розповів про це.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...