Хіти тижня. "Из Москвы с любовью": COVID-19 заразився не тільки міністр оборони Сербії

​Майя Гойковіч була госпіталізована із запаленням легенів, а Олександр Вулін відправився на самоізоляцію.

У міністра оборони Сербії Олександра Вуліна виявили коронавірус COVID-19 після візиту на військовий парад до Москви. Також інфікована спікер Національних зборів країни Майя Гойковіч. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство РТС.

Зазначено, що Гойковіч госпіталізували до лікарні із запаленням легенів. Зараз вона знаходиться в хорошому стані і отримує необхідне лікування. Що стосується Вуліна, то у нього немає ніяких симптомів хвороби. Міністр знаходиться в самоізоляції і продовжує виконувати обов'язки міністра оборони.

Зазначено, що глава військового відомства зробив тест на коронавірус після того, як державного секретаря міністерства теж госпіталізували з COVID-19.

Для примусової доставки: Суд дозволив затримання Шарія

вівторок, 2 березень 2021, 12:45

За даними СБУ, блогер з 2012 року сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій проти України. Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримати підозрюваного у державній зраді Анатолія Шарія. Про це п...

З архіву ПУ. "Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

вівторок, 2 березень 2021, 12:00

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...