Хіти тижня. З іншого боку можуть сміливо нападати? Гіркін заявив, що Росія стягнула до кордону України все своє боєздатне озброєння

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін стверджує, що Росія стягнула до кордону України все своє боєздатне озброєння. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, до кордону стягнуто нібито «все, що ще залишилося у РФ боєздатного зі звичайних озброєнь». При цьому він зазначив, що на кордон не змогли доставити «отборные силы», «которые бессмысленно завязли в сакральной Сирии».

«В рамках сдачи контрольной проверки за зимний период обучения 15 кораблей Каспийской флотилии, в том числе три артиллерийских и восемь десантных катеров, а также суда обеспечения совершают межфлотский переход из Каспийского в Черное море. После выхода из Керченского пролива корабли флотилии направились в назначенный район согласно плана проведения контрольной проверки за зимний период обучения», — заявив Гіркін, пославшись на власні джерела.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...