Хіти тижня. З Москви надійшли нові директиви? Портнов поставив "хрест" на Зеленському

Андрій Портнов. Фото: соцмережі.

Володимир Зеленський може не протриматися на президентській посаді до кінця конституційного терміну. Своїми непродуманими діями, на думку Портнова, він і його найближче оточення спровокували кризу, яка з часом буде тільки посилюватися, передають Патріоти України.

У повідомленні в своєму телеграм-каналі Портнов зазначив, що відмова нинішньої влади проводити вибори на окупованій частині Донбасу, відсутність зрушень у розслідуваннях "справи Майдану" і "справи трагедії 2 травня", спонтанна і непослідовна кадрова політика привели до "втрати часу" і "розколу". Юрист вважає, що безліч інших прорахунків влади в результаті приведуть до того, що виникне необхідність у проведенні в Україні дострокових президентських виборів.

Портнов не пропустив нагоди "вколоти" Зеленського через те, що нинішній президент України не відмежувався від патріотично налаштованих політиків, не виступив за дегероїзацію ОУН-УПА. Колишній соратник Януковича також заявляє, що Зеленський "упустив час" і ділиться припущенням в своєму висновку: "Схоже, президентські вибори можуть пройти раніше конституційних термінів".

У свою чергу, і екс-глава Офісу президента України Андрій Богдан, коментуючи висловлювання Портнова, натякнув, що теж не виключає можливості дострокових президентських виборів. "Так у нас тут справжня президентська виборча кампанія в розпалі. Портнов вирвався вперед. Хлопці, ви куди? Восени, сказано ж, восени", - написав Богдан на своїй сторінці в Facebook.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...