Хіти тижня. З окупованого Донецька повідомляють про запеклі бої під Ясинуватою

Під тимчасово непідконтрольних українському уряду Донецьком сьогодні, 7 грудня, з самого ранку активізувалися потужні обстріли. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, зазначають Патріоти України. Люди пишуть, що особливо інтенсивні обстріли чутні в північній і західній частинах міста. Вони активізувалися з 9:00.
«Донецк 11.00 д Семашко спокойно, но временами сильно слышно бахи», - пишуть коментатори.
«У меня на Киевском в Донецке слышно очень, стекла дрожали», - додав інший автор.
Також інтенсивні обстріли чутні в сусідній Ясинуватої.
«Ясиноватая очень громко с виброй минут 15 уже это в районе девяти часов», - повідомив місцевий житель.
За словами очевидців, на околицях міста, можливо, є попадання снарядів. Також «лягає» в районі Ясинуватського блокпосту.
При цьому жителі міста відзначають, що чутні вихідні залпи.
«Ясиноватая минусует», - пишуть користувачі.

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.