Хіти тижня. З розряду "За козла ответишь!": Російський актор-терорист Пореченков відповів Зеленському за "ідіотів"

Московський рашист вважає, що зробив все правильно, а його старий знайомий зраджує собі.

Михайло Пороченков гадає, що у Володимира Зеленського після походу у велику політику начисто почуття гумору і його перспективи його дуже сумні, зазначають Патріоти України. Таку заяву активний прихильник окупації Донбасу та анексії Криму зробив після того, як кандидат у президенти Зеленський назвав ідіотами Пореченкова і Охлобистіна, за те саме відео на підтримку.

В інтерв'ю "Говорит Москва" Пореченков заявив, що Зеленський" підчепив вірус ". "Я думаю, это вирус: как только люди начинают заниматься политикой, у них пропадает юмор! Я думал, что с Зеленским это не произойдет, ан нет, случилось! Скоро станет унылым президентом!" - сказав в коментарі російському ЗМІ актор-сепаратист.

Варто нагадати, що ще менш інтелігентний Охлобистін згадуючи теє інтерв'ю, застосував і міцніше слівце. - Зразок хама московського, великодержавного.

Хіти тижня. "Вони вже відчувають себе керівниками на цій землі. І чекають моменту, щоб знищити Україну": Федина звернулася до Зеленського через депутатів РФ на Донбасі (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 0:35

Нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина виступила із заявою про загрозу українській незалежності. Відео вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, закликавши не підтримувати проросійські сили, які діють у країні, передають Патріоти Укр...

"Макрон впал в психологическую зависимость от Путина и серьезно его побаивается", - Піонтковський

вівторок, 12 листопад 2019, 0:15

"6 лет назад сайт "Эха Москвы" разместил мой небольшой пост", - пише у своєму блозі Андрій Піонтковський, передають Патріоти України, і продовжує:. "Когда бывший канцлер Германии пошёл служить лакеем на путинской бензоколонке за какие-то жалкие 2 милл...