Хіти тижня. З розряду "За козла ответишь!": Російський актор-терорист Пореченков відповів Зеленському за "ідіотів"

Московський рашист вважає, що зробив все правильно, а його старий знайомий зраджує собі.

Михайло Пороченков гадає, що у Володимира Зеленського після походу у велику політику начисто почуття гумору і його перспективи його дуже сумні, зазначають Патріоти України. Таку заяву активний прихильник окупації Донбасу та анексії Криму зробив після того, як кандидат у президенти Зеленський назвав ідіотами Пореченкова і Охлобистіна, за те саме відео на підтримку.

В інтерв'ю "Говорит Москва" Пореченков заявив, що Зеленський" підчепив вірус ". "Я думаю, это вирус: как только люди начинают заниматься политикой, у них пропадает юмор! Я думал, что с Зеленским это не произойдет, ан нет, случилось! Скоро станет унылым президентом!" - сказав в коментарі російському ЗМІ актор-сепаратист.

Варто нагадати, що ще менш інтелігентний Охлобистін згадуючи теє інтерв'ю, застосував і міцніше слівце. - Зразок хама московського, великодержавного.

Хіти тижня. "Це все, що треба про неї знати": Верещук пригадали поїздку в Москву в розпал війни на Донбасі (фото)

середа, 23 вересень 2020, 3:00

Кандидатці в мери Києва від партії "Слуга народу" Ірина Верещук пригадали поїздку в Москву в розпал війни на Донбасі. Повідомлення про те, що в 2015 році народний депутат їздила до столиці Росії на вручення премії пропагандистці Кремля Марині Ахмедовій...

Хіти тижня. "Це низько й підло": У Кернеса розповіли про причини зараження коронавірусом

середа, 23 вересень 2020, 2:00

У мережі поширили фейк про причини зараження мера Харкова. У Харківській міській раді спростували фейк про причини зараження коронавірусом мера Геннадія Кернеса, поширений в мережі, повідомляють Патріоти України. Безліч харківських пабліків заявили про...