Хіти тижня. За держзраду та розпалювання ворожнечі: СБУ затримала "експерта" з каналів Медведчука (фото, відео)

Киянин брав участь у прямих ефірах ток-шоу на пропагандистських телеканалах РФ і заблокованих каналах Віктора Медведчука

Служба безпеки України (СБУ) затримала військово-політичного "експерта" Юрія Дудкіна, йому повідомили про підозру в держзраді та підривній діяльності в інтересах спецслужб Росії, інформують Патріоти України.

Киянин брав участь у прямих ефірах ток-шоу на пропагандистських телеканалах РФ і заблокованих каналах Віктора Медведчука, повідомили в пресслужбі СБУ. Своїми словами він сприяв розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, за що регулярно отримував гроші від кураторів.

Окрім цього, Дудкін створив мережу груп у соціальних мережах, YouTube-каналів і блогерів, яку фінансували з РФ. На цих ресурсах "експерт" на замовлення публікував контент від координаторів із російського "Первого канала" й агентства "News Front".

СБУ опублікувала перехоплення розмов Дудкіна з кураторами, а також фото листування, які підтверджують, що за свою діяльність він отримував грошову винагороду.

Дудкін виступав у прямих ефірах.

За даними слідства, своїми діями Юрій Дудкін завдавав шкоди територіальній цілісності, обороноздатності держави і брав участь у проведенні підривної діяльності проти України з боку РФ.

Чоловікові повідомлено про підозру за двома статтями КК України: ст. 11 – державна зрада і ст. 116 – порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...