Хіти тижня. ​За масові обстріли напередодні та поранених побратимів: ЗСУ рознесли позицію російських окупантів на Донбасі

Про атаку ЗСУ одним з перших написав в Telegram зрадник України та екс-командир угрупування "Восток" Олександр Ходаковський, зазначають Патріоти України. За його даними, українські війська вдарили вранці в неділю, 21 червня 2020 року.

"Пока писал утреннюю публикацию, одну из наших позиций раскатывали стодвадцатыми минометами", - бідкається зрадник.

Він запевняє, що при атаці бойовики не постраждали. Чого не скажеш про їх позиції. Ходаковський показав фото, що ВСУ зробили з позицією "ДНР". Судячи з усього, вона повністю розбита. Валяються розбиті бетонні блоки, притрушені землею. Колишній ватажок бойовиків "Сходу" запевняє, що командування "ДНР" нібито заборонило відкривати вогонь у відповідь.

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...