Хіти тижня. За трупами прислали вертоліт: Росія несе важкі втрати на території Сирії

​На території Сирійської Арабської Республіки тривають важкі бойові дії.

Війна йде між турками і повстанцями з одного боку, і асадитами і російськими найманцями з іншого. Сьогодні стало відомо, що турки і повстанці спільними зусиллями змогли відбити черговий наступ росіян і асадитів на північному заході Сирії, інформують Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

У повідомленні зазначається: «Опозиційні угруповання зірвали всі спроби режиму Асада просунутися на північ від Латакії за допомогою оборонної тактики, засідок, прямого ураження і артилерійського вогню».
У свою чергу ще один ресурс зазначає великі втрати росіян в ході цих триденних бойових дій. У повідомленні наголошується наступне: «У місто Кінсіба прибув вертоліт для евакуації російських військових, які були вбиті і поранені під час сьогоднішніх боїв на фронті Аль-Хадада».
Турки продовжують зміцнювати свій контингент в Ідлібі. В їхньому повідомленні йдеться: «Відразу чотири великі колони турецьких військ в складі танків, важкої артилерії, ракетних установок та іншого увійшли сьогодні вночі в Ідліб через прикордонний перехід Кафрлусін».

З архіву ПУ. Безнадійна справа: Як шаман з Жириновського бісів виганяв (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 18:00

Лідер ЛДПР зацікавився бубном, і попросив провести обряд очищення від нечисті. Одіозний російський політик і глава ЛПДР Володимир Жириновський побував в московському парку Зарядьє, де ненці провели над ним обряд очищення від негативної енергії і нечист...

"Россия готова пожертвовать Арменией ради торговли с Турцией", - блогер

четвер, 1 жовтень 2020, 17:28

"Россия вряд ли станет ввязываться в конфликт в Нагорном Карабахе, несмотря на то, что она связана с Арменией договором о коллективной безопасности", - пише у своєму блозі Юрій Касьянов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Мы уже видели шерохова...