
Пранкер "Джокер", який отримав скандальну популярність, похвалився черговим листуванням: на цей раз нібито з мером Чернігова Владиславом Атрошенком. Відповідні скріншоти було опубліковано в Telegram-каналі "Джокера", передають Патріоти України.
За словами пранкера, він спілкувався з Атрошенком від імені глави Офісу президента Андрія Богдана з метою "дізнатися більше про нардепа Полякова з СН". "Запросив в гості. А він мені всі вуха прожужжали про Микитася і ДП Укрбуд", - пише пранкер в коментарі до скриншотів листування.
По ним можна зрозуміти, що мер Чернігова нібито заявив, що ніяк не пов'язаний з Поляковим, а тільки виконував кілька його прохань про "знижку на оренду приймальні і не чіпати незаконно повішену рекламу десь на стіні будинку". Також мер Чернігова нібито просив зустрічі з Богданом, щоб обговорити питання, пов'язане з колишнім президентом корпорації "Укрбуд" Максимом Микитасєм.





Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...