
Пранкер "Джокер", який отримав скандальну популярність, похвалився черговим листуванням: на цей раз нібито з мером Чернігова Владиславом Атрошенком. Відповідні скріншоти було опубліковано в Telegram-каналі "Джокера", передають Патріоти України.
За словами пранкера, він спілкувався з Атрошенком від імені глави Офісу президента Андрія Богдана з метою "дізнатися більше про нардепа Полякова з СН". "Запросив в гості. А він мені всі вуха прожужжали про Микитася і ДП Укрбуд", - пише пранкер в коментарі до скриншотів листування.
По ним можна зрозуміти, що мер Чернігова нібито заявив, що ніяк не пов'язаний з Поляковим, а тільки виконував кілька його прохань про "знижку на оренду приймальні і не чіпати незаконно повішену рекламу десь на стіні будинку". Також мер Чернігова нібито просив зустрічі з Богданом, щоб обговорити питання, пов'язане з колишнім президентом корпорації "Укрбуд" Максимом Микитасєм.





Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...