Хіти тижня. Забрати телебачення: Зеленський скасував два укази Порошенка, довідавшись про звільнення чиновник "помер"

Призначення 4 травня Володимира Горковенка члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення викликало велике обурення новообраного президента України та керівництво телеканалу "1+1"

Президент Володимир Зеленський скасував укази свого попередника Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на подібну посаду Володимира Горковенка, зазначають Патріоти України. Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави.

Так, указом №322/2019 президент скасував указ від 4 травня №186 про звільнення Артеменка. Разом з тим своїм же указом №324/2019 він звільнив Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. На цю посаду він був призначений у травні 2019 року, після звільнення з посади голови Нацради з питань ТБ і радіомовлення. Також указом №323/2019 скасований указ Порошенка від 4 травня про призначення Горковенка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Сам Володимир Горковенко заявив, що оскаржить у суді указ президента України Володимира Зеленського про своє звільнення. Горковенко вважає своє звільнення незаконним, заявив він 24 травня на брифінгу в Києві.

«Це може означати дві речі: або я сам написав заяву, або я помер. Очевидно – друга причина: я помер. Я не жартую. Я отримав кілька дзвінків останнім часом з вимогою, мовляв, «ти сам напиши заяву, інакше ми тебе розберемо на запчастини»… Але у нас правова країна і суди ще ніхто не скасовував», – заявив Горковенко на брифінгу представників Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Горковенко також наголосив, що не писав заяви про звільнення. Згодом він припустив у мережі Facebook, що в разі звільнення може повернутися на роботу в Адміністрації президента:

"Сміх та й годі)). Продовжуємо правовий лікбез для нігілістів).

Відкриваємо Закон про Нацраду і читаємо ст 7.7: "За членом Національної ради, після закінчення терміну його повноважень, а також у разі їх дострокового припинення за особистою заявою, зберігається право на повернення на попередню посаду, а в разі неможливості цього (ліквідація підприємства, установи, організації, скорочення посади або чисельності працівників тощо) - право на зайняття іншої рівноцінної посади відповідно до вимог законодавства України за його згодою".

Тобто, я повертаюся в АП! ЧекайТЕ!"

Усі бронетранспортери виготовлена під час карантину: ЗСУ отримало партію найсучасніших українських БТР (відео)

четвер, 28 травень 2020, 22:25

"Усі бронетранспортери виготовлені фахівцями підприємства під час карантину, прийняті військовою прийомкою та вже відбули до військової частини", - повідомив директор ХКБМ Яків Мормило. . Виконання поставок харківським підприємством відбувається за к...

Не відразу визначився: У Маріуполі засудили чоловіка, який встиг повоювати і за окупантів, і за ЗСУ

четвер, 28 травень 2020, 22:16

Щире каяття чоловіка та активне сприяння у розкритті злочину були враховані судом при призначенні покарання. Уродженець Кривого Рогу воював на Донбасі на боці бойовиків, а потім втік від них і вступив до ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрок...