Хіти тижня. "Загнананому щуру" нема куди бігти: Путін без вагань застосує танки, авіацію, флот, ВКС, знищить сотні тисяч громадян, - політичний експерт про останні події у Москві

Патріоти України пропонують ознайомитись з аналізом подій у російській столиці українського експерта з питань зовнішньої безпеки і російсько-українських відносин Василя Лаптійчука.

"Росіян сьогодні вперше по-справжньому почали бити в пику. Поки що – поодиноко, без фанатизму, але таки почали. Їхній "омон", як колись тут "Беркут", почав ховати мармизи за масками, що вказує на більш категоричніші розпорядження Кремля щодо незадоволених і готовність "правоохоронців" робити непопопулярні речі. Хоча їм ще далеко до нашого початку грудня.

Росіяни, захмелілі від перемог в Україні й світі та цілодобової "перемоги" в телебаченні, таки уявили себе переможцями й вийшли на вулиці з цілком, здавалось, справедливими вимогами. Вони гадали, що, погоджуючись на агресію проти сусідніх народів, вони залишаться громадянами. Тепер у декого з них почнеться період "похмілля", а згодом усіх їх, як худобу, позаганяють у стійло й будуть використовувати для чергових перемог ще банальніше й дешевше.

Якщо українці вибороли незалежнісь участю в боротьбі тисяч і жертовністю сотень, то росіянам, аби досягнути чогось подібного, слід буде вийти на вулиці мільйонами й загинути десятками чи й сотнями тисяч. Кремль без вагань застосує проти росіян танки, авіацію, флот та сили й засоби ВКС.

Отже, таким чином, з уваги на готовність рос. влади йти до кінця у придушенні будь-яких заворушень та на незначний відсоток громадян РФ, ладних повставати проти офіційної влади, можна припустити, що в ближчій історичній перспективі будь-які протести в РФ будуть завершуватися придушеннями, переслідуваннями, але не призведуть до жодних змін у російській зовнішній політиці й у питаннях агресії щодо України, зокрема."

Спланована спецоперація: неочікувана версія подій у стінах Ради за участю підполковника Киви

середа, 16 жовтень 2019, 21:28

Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...