Хіти тижня. "Загнананому щуру" нема куди бігти: Путін без вагань застосує танки, авіацію, флот, ВКС, знищить сотні тисяч громадян, - політичний експерт про останні події у Москві

Патріоти України пропонують ознайомитись з аналізом подій у російській столиці українського експерта з питань зовнішньої безпеки і російсько-українських відносин Василя Лаптійчука.

"Росіян сьогодні вперше по-справжньому почали бити в пику. Поки що – поодиноко, без фанатизму, але таки почали. Їхній "омон", як колись тут "Беркут", почав ховати мармизи за масками, що вказує на більш категоричніші розпорядження Кремля щодо незадоволених і готовність "правоохоронців" робити непопопулярні речі. Хоча їм ще далеко до нашого початку грудня.

Росіяни, захмелілі від перемог в Україні й світі та цілодобової "перемоги" в телебаченні, таки уявили себе переможцями й вийшли на вулиці з цілком, здавалось, справедливими вимогами. Вони гадали, що, погоджуючись на агресію проти сусідніх народів, вони залишаться громадянами. Тепер у декого з них почнеться період "похмілля", а згодом усіх їх, як худобу, позаганяють у стійло й будуть використовувати для чергових перемог ще банальніше й дешевше.

Якщо українці вибороли незалежнісь участю в боротьбі тисяч і жертовністю сотень, то росіянам, аби досягнути чогось подібного, слід буде вийти на вулиці мільйонами й загинути десятками чи й сотнями тисяч. Кремль без вагань застосує проти росіян танки, авіацію, флот та сили й засоби ВКС.

Отже, таким чином, з уваги на готовність рос. влади йти до кінця у придушенні будь-яких заворушень та на незначний відсоток громадян РФ, ладних повставати проти офіційної влади, можна припустити, що в ближчій історичній перспективі будь-які протести в РФ будуть завершуватися придушеннями, переслідуваннями, але не призведуть до жодних змін у російській зовнішній політиці й у питаннях агресії щодо України, зокрема."

Не просто "палацовий переворот": Екс-депутат Держдуми РФ спрогнозував, що чекає на його країну

понеділок, 26 серпень 2019, 6:28

У Росії поступово підвищується ймовірність розвитку революційних подій. Однак, альтернативи чинним політикам поки що немає. Таку думку висловив колишній депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов, повідомляють Патріоти України. На його думку, револю...

Хіти тижня. Без Порошенка і Януковича: "Ходу гідності" в Києві відвідали три екс-президенти України (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:00

В президентській ложі були три колишні президенти України — Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко. П'ятий президент України Петро Порошенко проігнорував Ходу гідності у Києві. Також на захід не з'явився експрезидент-утікач Віктор Янукович, перед...