Хіти тижня. Заговорив про вину Заходу: Сивохо знову заявив про громадянську війну на Донбасі (відео)

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо заявив, що на Донбасі "багатошаровий конфлікт". Про це він сказав у інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, передають Патріоти України.

"Перший шар – це, безумовно, Україна – Росія. Другий шар – це Росія і так званий колективний Захід. І, нікуди дітися, це сили Україна – Україна, які підштовхуються до конфлікту з того боку і з цього", – зазначив Сивохо.

За його словами, Україна має справу з гібридною війною. "Один зі способів гібридної війни – це ініціація країною-агресором конфлікту та підтримування його", – додав ексрадник секретаря РНБО.

"Легше пережити пандемію коронавірусу, ніж політику Кремля": У ООН рознесли РФ за етноцид корінних народів

четвер, 22 квітень 2021, 21:43

Через внутрішню політику Росії деякі корінні народи на території цієї держави опинилися на межі зникнення. Це ні що інакше як етноцид з боку Кремля. З такими звинуваченнями на адресу Москви на ХХ сесії Постійного форуму ООН з питань корінних народів ви...

Як би в Москві не пожалкували: ​Американський посол покинув Росію

четвер, 22 квітень 2021, 21:35

На недружньому акті наполягав МЗС РФ у відповідь на санкції США. Діяльність американського посольства в Москві наразі серйозно обмежена на невизначений термін.