Хіти тижня. "Закончится в Киеве!": Російський пропаган**н висунув нахабний ультимутум Україні (відео)

Сергій Кургінян

Якщо Україна не хоче втратити свої території аж до Києва, то нібито зобов'язана переглянути Мінські домовленості й перетворитися на конфедерацію з особливим статусом терористичних "Л/ДНР". Таку нахабну вимогу озвучив одіозний російський пропагандист Сергій Кургінян, якого називають батьком ідеї "русского міра". Своїм маразматичним планом він поділився в ефірі програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Підписання Мінських угод, які були м'якою капітуляцією України, означало, що за їх дотримання Україна має конвертувати дипломатичну перемогу Донбасу в перемогу політичну і державну – конфедеративний статус України. Цей конфедеративний статус є єдиним варіантом збереження України на цій території, яка не буде пов'язана з "бандерівським геноцидом" більшої частини населення. Ніякої іншої можливості немає. Ви хочете зберегти цю територію? Підписуйте новий конституційний статус!" – істерично закричав Кургінян.

Несамовитий пропагандист припустив, що окупанти зможуть погодитися на такий варіант тільки в разі, якщо у них у складі України буде своя армія, контроль над кордоном і власна "державна" влада.

"Якщо це не робити, значить ці Мінські угоди – ніщо! З кожним роком Донбас і все інше буде від вас відпадати ще більше! Й інші території будуть на це озиратися! Ви хочете наступати? Ласкаво просимо! Давайте! Це скінчиться в Києві!" – продовжив сипати погрозами рупор путінської пропаганди. Підсумовуючи, він розмріявся, що в разі закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України, його приклад наслідуватимуть Одеса, Миколаїв, Херсон і навіть Львів.

Прощавай, "Кузьо": Єдиний авіаносець Путіна зазнав непоправних пошкоджень

п’ятниця, 13 грудень 2019, 22:15

Чим тепер росіяни будуть смішити НАТО та лякати "Грінпіс"? Повідомляється, що практично добу пожежники гасили крейсер "Адмірал Кузнєцов". В результаті події вогонь охопив 500 кв. метрів судна. Під час гасіння страшної пожежі один з військовослужбовців ...

Пристрасті посилюються: Вбивство Шеремета - Яніна Соколова зробила різку заяву

п’ятниця, 13 грудень 2019, 21:43

Винні мають понести покарання, ким би вони не були, але результати розслідування викликають певні сумніви та підозри. Вбивство Павла Шеремета в поліції оголосили розкритим та на спеціальному брифінгу назвали підозрюваних у скоєнні резонансного злочину ...