
КНДР в середу, 2 жовтня, здійснила запуск двох балістичних ракет у бік Японського моря, одна з яких впала в межах ексклюзивної економічної зони Японії. Про це заявив на прес-конференції в Токіо генеральний секретар кабінету міністрів Есіхіде Суга, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.
"Північна Корея сьогодні вранці здійснила запуск двох балістичних ракет. Одна з них впала в Японське море в межах нашої ексклюзивної економічної зони в районі префектури Сімане. На даний момент жодних повідомлень про збитки риболовецьким судам не надходило. Ми продовжуємо збирати інформацію", - сказав він.
У зв'язку з цим Японія скликає засідання національної Ради безпеки за участю прем'єр-міністра Сіндзо Абе, а також глав МЗС і Міноборони. "Ми збираємо засідання Радбезу з метою обговорити ситуацію навколо ракетних запусків у Північній Кореї та виробити подальші заходи. Прем'єр-міністр Абе розпорядився зібрати всю наявну інформацію, забезпечити безпеку морських і повітряних суден", - сказав Суга.
За даними Міноборони Японії, КНДР запустила одну ракету, яка досягла висоти 900 км і могла розділитися на дві частини. За даними Комітету начальників штабів Республіки Корея, запуски були зроблені з району порту Вонсан на східному узбережжі країни.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...