Хіти тижня. Зашквачав як "консерва": Трамп назвав винуватця сварки США з Росією. Агресія проти України ні до чого?

45 президент США шокував новою витівкою, котра, як мінімум, віддає шаленим нелогізмом та некомпетенцією

Президент США Дональд Трамп заявив, що немає причин для того, щоб не ладнати з Росією, але на відносинах з Москвою негативно позначилося розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера, зазначають Патріоти України.

Його слова передає телеканал "360°". Глава Білого дому, також зазначив, що у США немає причин для того, щоб не ладнати з Росією та з іншими країнами.

"Ми спостерігали за цим 2,5 роки. І це найкраще, що у них (демократів. - Ред.) є. І це сором. І над ними сміються у світі. На жаль, це дуже погано для нашої країни. Це погано для наших відносин з іншими країнами, зокрема з Росією", - сказав Трамп журналістам.

Але незважаючи на свої твердження про відсутність причин для поганих відносин з Москвою американський лідер неодноразово заявляв, що до нього ніхто не здійснював таких жорстких заходів щодо Росії, серед яких численні санкції. Отже, якщо слідувати його логіці, жорсткі дії проти Четвертого рейху Путіна були шкідливими для США, і штовхала на такі кроки пана Трампа не поклик покарати агресора, а інтриги пана Мюллера. Можливо у серцях давній симпатик Володимира Володимировича сказав правду і те що видає Володимиру Володимировичу при двосторонніх зустрічах тет-а-тет.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...