Хіти тижня. "Застрелься, офіцер": Лукашенко вступив у жорстку перепалку з мітингувальником (відео)

Президент Білорусі Олекандр Лукашенко в понеділок, 17 серпня, прибув на зустріч з робітниками Мінського заводу колісних тягачів (МЗКТ) і вступив в жорстку перепалку з натовпом, з якого пролунав крик "Застрелься, офіцер!". Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі NEXTA Live, передають Патріоти України.

На кадрах зафіксований момент відходу Лукашенка з території заводу після виступу. Один з працівників вигукнув в його бік: "Застрелься, офіцер!".

Президент одразу ж в оточенні супроводжуючих його осіб підійшов до натовпу робітників і вплутався в конфлікт.

"Стійте на місці, не хвилюйтеся, я вас бити не буду. Це не в моїх інтересах. Якщо хоч один спровокує щось тут, розберемося жорстоко. Тому будь мужиком. Вас натовп, а я один. Опусти телефон!" - сказав Лукашенко , "забувши", що навколо нього повно охорони.

Говорив він дуже емоційно, в кінці буквально кричав, і дуже розлютився, що один з робітників знімав його на телефон. Лукашенко втрачає контроль над собою.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...