Хіти тижня. Затримали і доставили в Єйськ: Як ФСБ Росії тероризує українців в Азовському морі (відео)

Перебуваючи перед реальною загрозою тривалого тюремного ув'язнення, українські громадяни змушені були дати неправдиві свідчення.

Контррозвідка СБУ фіксує грубі порушення з боку ФСБ Росії щодо українців в акваторії Азовського моря. За даними Служби безпеки, російські силовики, фактично, тероризують українських громадян, які законно ловлять рибу. Окупанти незаконно затримують українців, а потім через погрози і шантаж домагаються неправдивих свідчень про нібито браконьєрський вилов риби, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу СБУ.

Зокрема, у 2018 році представники берегової охорони ФСБ РФ незаконно затримали двох українців, які на риболовецькому човні перебували в акваторії Азовського моря неподалік Бердянська.

"Я просив дозволу зв'язатися з українськими прикордонниками, аби ті підтвердили законність мого перебування в акваторії моря. Мені відмовили, судно обшукали, а мої особисті речі позабирали",
– заявив потерпілий від незаконних дій агресора.

Російські силовики не мали жодних підстав для затримання, адже під час огляду українського судна не було виявлено засобів лову риби та заборонених до вільного обігу речей. Тим не менш, українських громадян у примусовому порядку було доставлено до міста Єйськ Краснодарського краю Росії.

Згодом без присутності адвокатів, представників консульської установи чи інших уповноважених осіб представники ФСБ провели допити незаконно затриманих українців. У них вимагали підписати неправдиві свідчення про браконьєрський вилов риби забороненими знаряддями.

Коли українці не погодилися підписати неправдиві свідчення, представники російської спецслужби вдалися до погроз інкримінувати їм диверсійну і шпигунську діяльність проти Росії, яка передбачає позбавлення волі терміном на 20 років. Перебуваючи перед реальною загрозою тривалого тюремного ув'язнення, українські громадяни змушені були дати неправдиві свідчення.

Розповідь потерпілого про незаконні дії ФСБ: дивіться відео:

"Вкрали тисячу доларів, а повертають сто": Глава МЗС Литви прокоментував повернення РФ українських кораблів

вівторок, 19 листопад 2019, 22:14

Повернення Україні кораблів не слід оцінювати як якийсь особливий прогрес. Це певний крок, тому що так мало бути. Міністр сказав, що повернення судів слід порівняти з ситуацією, «коли хтось вкрав тисячу доларів, а потім повертає сто». «Можливо це і гру...

"Нові обличчя", або "Епоха бідності" позаду: З'явився список забезпечених нардепів, що знімають житло за рахунок українців

вівторок, 19 листопад 2019, 21:57

Відповідно до статті 35 закону "Про статус народного депутата України", нардепи отримують компенсацію на винайм помешкання або оплату готельного номера за умови, якщо вони не забезпечені житлом у столиці. За перші місяці роботи Верховної Ради компенсац...