Хіти тижня. "Заветами Х*йла-Медведчука": Старий "телезашкварняк" Піховшек пропонує перенести столицю України з Києва в окупований Донецьк

Ведучий телеканала Віктора Медведчука вважає, що Київ - це село з метрополітеном, в якому живуть люди з відсталою сільською ментальністю.

Відомий телеведучий В'ячеслав Піховшек, який веде ефіри проросійських програм на телеканалах групи Віктора Медведчука, запропонував перенести столицю України з Києва в Донецьк. Ці думки він озвучив в інтерв'ю регіоналки Олени Бондаренко, повідомляють Патріоти України.

Саме інтерв'ю вийшло скандальним, оскільки в ньому прозвучало кілька неоднозначних і різких висловлювань по відношенню до України. На інтерв'ю звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, який в своєму блозі на відеохостингу YouTube прокоментував кілька неоднозначних заяв. Казанський звернув увагу на фрагмент відео, в якому Піховшек висловлює невдоволення жителями Києва. Згодом, розмірковуючи на тему війни і окупації, він закликає українську владу взяти приклад африканської держави ПАР і перенести столицю з Києва в Донецьк.

"Піховшек запропонував Україні брати приклад з ПАР і перенести столицю з Києва в Донецьк. А чому перенести столицю з Києва? Тому що, на його думку, Київ - це село з метрополітеном, в якому живуть люди з відсталою сільською ментальністю", - говорить блогер.

Хіти тижня. Бити росіян по-мазепинськи: На Донбасі 54-та бригада "ювелірно" знищила позиції російських окупантів, - військкор (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 4:00

54 механізована бригада ЗСУ імені гетьмана Івана Мазепи «ювелірно» знищила позиції бойовиків. Про це написав на своєму каналі у Телеграм журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України. Часові та географічні уточнення, коли і де це сталось як і...

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...