Хіти тижня. "Збройні сили Вейшнорії продовжують свої активні дії в тилу противника": Російська армія несе втрати в ході маневрів "Кавказ-2020"

Маленька, але горда Вейшнорія не втомлюється завдавати ударів по всьому периметру ватної недоімперії

У Росії під час військових навчань "Кавказ - 2020" через пожежу знищена військова техніка. Відео зняв один з російських військових на камеру свого мобільного телефону, після чого воно потрапило в соціальні мережі. Запис скопіював офіцер ЗСУ Анатолій Штефан і перепублікував на своїй сторінці в Twitter.

В ході ПП російські солдати в паніці намагаються на тросах відбуксирувати від основного угруповання техніки військову машину, охоплену вогнем. Її шини і корпус практично повністю вигоріли. Тип техніки через вогонь визначити складно. Друга машина в стороні димиться чорними густими хмарами.

"Збройні Сили Вейшноріі продовжують свої активні дії в тилу противника", - коментує відео український військовий.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...