Хіти тижня. ​Зчепились "два брати-акробати", або "Яблуко розбрату": Радник Зеленського зробив різку заяву з приводу долі "ПриватБанку​"

Провідний радник новообраного президента повернув "борг" дніпровському олігарху в екзилі, котрий дуже зневажливо висловився про Данилюка в інтерв'ю українським журналістам.

Колишній міністр фінансів уряду Гройсмана не може не розуміти, що "хотєлки" Ігоря Коломойськоко несуть крах фінансовій системі України, і змушений брати на себе важку роль відстоювати цю позицію в Зе!Команді під шаленим тиском надвпливового холерика з трьома громадянствами, зазначають Патріоти України.

Зокрема Олександр Данилюк наразі публічно відкинув можливість повернення націоналізованого ПриватБанку попереднім власникам. Про це він заявив в інтерв'ю Ліга, нагадавши, що перед другим туром Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

«Навіть, якщо припустити, що суди вищих інстанцій це рішення підтримають, його неможливо буде виконати. Немає практичного способу зробити повну реституцію ПриватБанку і повернути його попереднім власникам», - заявив Данилюк.

За його словами, навіть якщо це станеться, банк не виживе, тому що держава повинна буде вивести з його капіталу свій внесок в 150 млрд гривень.

Данилюк називає ситуацію з ПриватБанком «міною уповільненої дії», яка може привести до непередбачуваних наслідків, і заявляє, що виплата компенсації колишнім власникам або повернення Привату означатиме, що в країні Україна «немає держави, і одна бізнес-група може нав'язувати будь-які рішення» .

Нагадаємо, вже після винесення рішення суду по націоналізації банку той же Окружний адмінсуд Києва виніс ще один вердикт на користь Ігоря Коломойського і пов'язаних з ним компаній.

"Я переїхав до Києва у 2003 році": Як президент України привітав столицю з Днем міста

неділя, 26 травень 2019, 11:05

25-26 травня Київ 37 раз поспіль відзначає День міста. Згідно популярній традиції "матері міст Русь 1537 років. Відомі українці вітають киян з їх найбільшим святом, вишукуючи теплі слова та побажання. До привітань долучився і Володимир Зеленський. Пре...

"Гамбурзькі санкції" для держави-агресора: Як світ реагує на вирок Міжнародного Трибуналу ООН щодо бойових дій поблизу Керченської протоки

неділя, 26 травень 2019, 8:25

В України з'явився дуже сильний козир проти спроб скасування антиросійських санкцій, більше того - їх посилення. Перший випадок відкритої збройної агресії під прапорами ЗС РФ, без "фігового листка" "гібридності", отримав обов'язковий для виконання присуд