Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників.

"Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів опонента. Називається "доведення до абсурду". Цікаво тільки, хто для чинної влади опонент", - пише громадський діяч Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо Росія, то чому її не можна називати і, чому в якості перемовника обрано людину, яка неодноразово наполягала на необхідності тяжкого компромісу з агресором? Навіть більш тяжкого, ніж на сторінках The Washington Post пропонував зять минулого перемовника Віктор Пінчук. А якщо поборники української державності, то чому влада вирішила, що п'яними промовками та малоросійськими ужимками їй вдасться знецінити ідею жорсткого опору агресорові?

Скажіть їм хтось, що в риторичному двобої головне не довести до абсурду себе. Що Зеленський і компанія останнім часом роблять все, щоб сумнівів у неадекватності влади не залишилося навіть у найзапекліших їх прихильників. Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду".

Степанов назвав вимушеним кроком закупівлю вакцини проти коронавірусу через Crown Agents – нардеп Ясько

неділя, 17 січень 2021, 16:59

Міністр охорони здоров'я провів онлайн-зустріч із нардепами від "Слуги народу". Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на онлайн-зустрічі з народними депутатами від "Слуги народу" заявив, що співпраця України з британською компанією Crown Agents для ...

З архіву ПУ. "Ударно відпочиває": Маша Лаврова осоромилася на корпоративі дивним танцем (відео)

неділя, 17 січень 2021, 15:00

Марія Захарова під живу музику танцювала рок-н-рол разом зі своїм колегою. Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова опублікувала на своїй сторінці в Instagram відеоролик з новорічного корпоративу, передають Патріоти Україн...