Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників.

"Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів опонента. Називається "доведення до абсурду". Цікаво тільки, хто для чинної влади опонент", - пише громадський діяч Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо Росія, то чому її не можна називати і, чому в якості перемовника обрано людину, яка неодноразово наполягала на необхідності тяжкого компромісу з агресором? Навіть більш тяжкого, ніж на сторінках The Washington Post пропонував зять минулого перемовника Віктор Пінчук. А якщо поборники української державності, то чому влада вирішила, що п'яними промовками та малоросійськими ужимками їй вдасться знецінити ідею жорсткого опору агресорові?

Скажіть їм хтось, що в риторичному двобої головне не довести до абсурду себе. Що Зеленський і компанія останнім часом роблять все, щоб сумнівів у неадекватності влади не залишилося навіть у найзапекліших їх прихильників. Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду".

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...