Хіти тижня. "Здрасьте Вам, пожалуйста": Представниця ООН зажадала, щоб Україна виплачувала репарації мешканцям ОРДЛО

Матільда Богнер

Глава моніторингової місії ООН з прав людини Матільда Богнер вважає, що люди, які постраждали і єжертвами конфлікту, повинні отримати репарації, і український уряд повинен взяти на себе відповідальність за це, зазначають Патріоти України. Сановна мадам при цьому наголосила, що це не означає, що уряд України бере на себе відповідальність за нанесення такої шкоди.

За словами глави моніторингової місії, іншим важливим аспектом є кримінальне правосуддя.

По всій країні це повинні бути справи, пов'язані з Майданом, тим, що ми бачили в Одесі. Ми повинні бачити ефективне розслідування і переслідування, – вважає Богнер.

Щодо амністії вона зазначила, що перед тим, як її проводити, повинні бути проведені консультації, і необхідно зробити так, щоб вона була корисною для України. Також представниця ООН повідомила, що в організації вітають спроби уряду України відповісти на потреби людей по всій країні, оскільки це дуже важливий крок до соціальної єдності.

Путін шукає способи покласти край підтримці України з боку США та Європи, - NYT

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:37

Експерти та офіційні особи дедалі частіше називають спеціальне виснаження України і примушування країн Заходу "втомитися" надавати Києву допомогою новою стратегією російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України. Американські офіцій...

Карма? Вантажний поїзд розчавив ЗРК росіян на Донеччині - загинули окупанти

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:26

На окупованій частині Донеччини вантажний поїзд наїхав на машину з ракетним комплексом російських військових, внаслідок чого загинули троє загарбників. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У ніч проти 3 ж...