Хіти тижня. "Здрасьте Вам, пожалуйста": Представниця ООН зажадала, щоб Україна виплачувала репарації мешканцям ОРДЛО

Матільда Богнер

Глава моніторингової місії ООН з прав людини Матільда Богнер вважає, що люди, які постраждали і єжертвами конфлікту, повинні отримати репарації, і український уряд повинен взяти на себе відповідальність за це, зазначають Патріоти України. Сановна мадам при цьому наголосила, що це не означає, що уряд України бере на себе відповідальність за нанесення такої шкоди.

За словами глави моніторингової місії, іншим важливим аспектом є кримінальне правосуддя.

По всій країні це повинні бути справи, пов'язані з Майданом, тим, що ми бачили в Одесі. Ми повинні бачити ефективне розслідування і переслідування, – вважає Богнер.

Щодо амністії вона зазначила, що перед тим, як її проводити, повинні бути проведені консультації, і необхідно зробити так, щоб вона була корисною для України. Також представниця ООН повідомила, що в організації вітають спроби уряду України відповісти на потреби людей по всій країні, оскільки це дуже важливий крок до соціальної єдності.

Окупанти промахнулись? На території Молдови під час масштабної повітряної тривоги в Україні впала ракета (фото)

понеділок, 5 грудень 2022, 17:30

На території Молдови у понеділок, 5 грудня, знову впала ракета. Її залишки виявили під час масштабних ракетних обстрілів України. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Республіки Молдова, передають Патріоти України. "Нещодавно біля міста Бри...

"Несправедливо, коли люди кажуть, що його життя добігає кінця": Розкрито справжню причину госпіталізації Пеле

понеділок, 5 грудень 2022, 17:22

Рідні триразового чемпіона світу з футболу, 82-річного Пеле поділилися подробицями стану його здоров'я. Вони повідомили, що "Король футболу" потрапив до лікарні через респіраторну інфекцію, викликану коронавірусом, та спростували інформацію ЗМІ, що йог...