Хіти тижня. "Зе-ботва гірко ридає про те, як образив її сьогодні підступний Порошенко", - Дмитро Вовнянко

Український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко пише у себе в Facebook, що скривджені прихильники Зеленського гірко ридають через те, що образив їх сьогодні підступний Порошенко. Його, бачите, викликали повісткою в СБУ, в якості свідка, а він - взяв і зіпсував Офісу президента сон і спокій. Не прийшов. Патріоти України пропонують вам прочитати допис журналіста.

Наматуючи шмарклі на кулачок, ЗЕботва гірко ридає про те, як образив її сьогодні підступний Порошенко. Його бачте викликали повісткою до СБУ (як свідка). А він - взяв і зіпсував ЗЕботві сон і спокій. Не прийшов.

З цього приводу я можу сказати таке. Ніхто не винний що з усіх мистецтв ЗЕботва опанувала лише майстерність гнути матюки. Бо якби ЗЕботва цікавилася ще чимось, то знала б що у Петра Порошенка - гарні адвокати. А сам Порошенко пережив десятки кримінальних і корпоративних війн в ті часи коли ЗЕботва ще лише мріяла аби їм матусі дали цукерками Рошен поласувати. І тому купити Порошенка на їхні дитячі розводки - не вийде.
ЗЕлепням вже не раз казали - виклик повісткою має певну процедуру. Якщо повістку виписують лівою ногою і публікують в інтернеті, по такій повістці фігурант може їх лише послати в сраку. Зелену.
Зрозуміло, що про намір Порошенка поїхати на фронт було повідомлено зазделегідь. Зрозуміло, що "другу Баканову" дали вказівку "нє пущать". І зрозуміло, що друг Баканов обхезався, бо Порошенко поставився до нього так, як він заслужив - проігнорував.
Але не все втрачено. Баканов ще може побігти до свого старого ділового партнера Лазутіна, через якого з Бакановим можна порішати. Там Баканову треба попросити "колумбійський", який уміє відрізняти ЗЕ, нюхнути - і він зразу опиниться на допиті Порошенка.

Планом війни керував Путін: Росіяни переконували генералів ЗСУ здатися - британські аналітики

неділя, 4 грудень 2022, 14:15

Над планом захоплення України працювало вузьке коло людей, яке очолював сам російський диктатор Володимир Путін. Крім того, росіяни намагалися схилити українських генералів до співпраці. Про це йдеться у звіті Лондонського Королівського інституту обʼєд...

У Польщі біля річки знайшли непритомного українця

неділя, 4 грудень 2022, 13:41

У Польщі в місті Яблонка правоохоронці врятували громадянина України, який ледь не вмер від переохолодження. Чоловікові надали першу допомогу і відправили до лікарні. Про це повідомляє сайт місцевої поліції, передають Патріоти України. Кілька днів тому...