Хіти тижня. Зеленський розповів, що 400 км "труби Медведчука" знищено: Журналісти перевірили слова президента

Президент України Володимир Зеленський розповідав, що 400 км трубопроводу "Самара – Західний напрямок", який пов'язували з нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком, знищили. LB.ua пише, що окремі ділянки нафтопродуктопроводу розібрали, на деяких залишилися лише сліди демонтажу, передають Патріоти України.

Окремі ділянки нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" у 2017–2019 роках демонтували частинами. Про це видання написало 2 квітня, посилаючись на матеріали інвентаризації об'єкта, з якими ознайомилася редакція.

Нафтопродуктопровід "Самара – Західний напрямок" експлуатує компанія "Прикарпатзахідтранс". 2 квітня президент України Володимир Зеленський повідомив, що нафтопровід, виконуючи рішення Ради нацбезпеки і оборони повернули у власність держави. У процесі передавання з'ясували, що 400 км трубопроводу знищено, сказав Зеленський.

За інформацією LB.ua, зараз фактично знищено відвідну трасу №13 ділянки 23, водночас там залишилися сліди демонтажу. Також демонтовано кілька десятків км траси №43.

Джерело: LB.ua

З архіву ПУ. "Квартал" Зеленського рулить: Сивохо звинуватив українську армію в мародерстві на Донбасі

неділя, 16 травень 2021, 9:00

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо заявив, що українські воїни на Донбасі нібито причетні до мародерства покинутих переселенцями будинків. Про це одіозний висуванець Зеленського розповів в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, додавши, щ...