Хіти тижня. Зеленський у курсі? У РНБО заговорили про можливість силового звільнення Донбасу

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що Збройні сили України повинні бути готові до сценарію силового звільнення Донбасу, якщо буде прийнято відповідне політичне рішення. Про це він сказав в інтерв'ю "Донбас. Реалії", передають Патріоти України.

«Все залежить від того, наскільки ми підготуємо свої Збройні сили. А ми повинні бути готові до цього і займаємося відпрацюванням зі звільнення нашої, підкреслюю, нашої землі», — зазначив Кривонос.

За його словами, є комплекс заходів, які необхідно провести, перш ніж прийняти таке рішення. «Перше — це продовження політичного руху на продовження і посилення санкцій щодо Російської Федерації. Друге — створення надійної системи територіальної оборони. Третє — посилення нашої армії і здатності її вести активні наступальні дії», — підкреслив Кривонос.

Він додав, що такий варіант можливий якщо РФ припинить підтримку бойовиків на Донбасі, а Україні вдасться заручитися міжнародною підтримкою. «І до цього треба готуватися самим. Це не за місяць-два проводиться, але це можливо», — сказав Кривонос.

"На мене напав убивця з ножем": Кравчук розповів про замах, який скоїли на нього

четвер, 5 серпень 2021, 14:53

У 1994 році, коли в Україні тривала підготовка до другого туру виборів глави держави, на життя першого президента Леоніда Кравчука вчинили замах. Невідомий чоловік із ножем напав на нього в Харкові, крім цього, росіяни планували зняти політика з поїзда...

Грядуть великі зміни? ЗМІ повідомляють про відставку Крищенка, але в поліції Києва про це нічого не знають

четвер, 5 серпень 2021, 14:27

У поліції Києва не володіють інформацією, що Андрій Крищенко подав у відставку з посади начальника столичної поліції. Про це кореспонденту УНІАН повідомили у Відділі комунікацій Головного управління Національної поліції у місті Києві, передають Патріот...