Хіти тижня. Зеленський звернувся до високопосадовців ЄС: "Скоро ми у вас проситимемо не гроші, а екстрадицію розшукуваних"

Президент Володимир Зеленський висловив надію, що новий склад Верховної Ради дозволить повністю викорінити корупцію в Україні. Про це голова держави сказав на прес-конференції за підсумками саміту Україна – ЄС в понеділок у Києві, зазначають Патріоти України.

“Упевнений, що новий склад українського парламенту, який з’явиться зовсім скоро, повністю розв’яже нам руки для придушення корупції в Україні. Я дякую Європейському Союзу, який готовий і надалі нас підтримувати матеріально в цьому питанні. У минулі роки ми тільки й чули, що для цього потрібна тільки політична воля. У мене ця воля є, а ось у когось ця воля, швидше за все, буде обмеженою. Я нікого не лякаю, але знаю як наші європейські партнери втомилися виділяти гроші на багаторічну боротьбу з корупцією. Вірю, що зовсім скоро ми проситимемо у вас не гроші, а екстрадицію розшукуваних топ-корупціонерів”, – сказав президент.

Також Зеленський пообіцяв найближчим часом підписати укази по боротьбі з рейдерством і контрабандою.

“Я запевнив європейських партнерів, що ідентичною є наша позиція і щодо всіх інших реформ в Україні. Це детінізація економіки, створення незалежного суду, подолання монополій, боротьба з рейдерством і контрабандою – про що, до речі, я завтра відповідні укази підписую”, – зазначив голова держави.

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...