Хіти тижня. Зе!призначення: Цікаві факти про нового командувача ОС

Новопризначений командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко був начальником оперативного командування "Північ", розташованого в Чернігові.

Володимир Кравченко

Інформацію про військового розшукали журналісти, передають Патріоти України з посиланням на видання Страна.

При цьому наголошується, що даних про те, що Кравченко залишав Чернігів і служив на Донбасі, журналісти поки не виявили.

Відомо, що командиром "Півночі" військовослужбовець був призначений у 2017 році. До цього працював заступником начальника штабу в тому ж ОК.

Генеральське звання він отримав у грудні 2014 року указом п'ятого президента Петра Порошенка.

"Про нового командувача майже немає даних в інтернеті – у генерал-лейтенанта немає сторінки у "Вікіпедії", на відміну від усіх його попередників на цій посаді. Також його немає в соцмережах", – звернули увагу журналісти.

У декларації у Кравченка записана дружина Любов Василівна, яка працює в цій же військовій частині. У 2018 році вона задекларувала 72-метрову квартиру в Чернігові, а сам Кравченко в 2017-му майже гектар землі в селі Вознесенське.

Генерал-лейтенант є власником представницького Mercedes, проте не нового – 1998 року випуску. У нього двоє синів – Ігор та Олександр.

"Страна" також з'ясувала, що на подружжя оформлено понад 300 тисяч гривень кредитів у різних банках.

"Новий начальник ООС – особистість максимально непублічна. Його навіть призначили простим указом – без офіційного представлення президентом і поїздки на Донбас укупі з пресконференцією", – додали журналісти.

Хіти тижня. Росія - спадкоємиця Орди: Перший президент Татарстану виступив проти святкування в РФ повалення монголо-татарської навали

субота, 23 листопад 2019, 1:00

Мінтімер Шаймієв закликав Кремль не займатися "невмілими руками ревізією історії".

Грабіж кораблів: Адвокат розповів, що Росія зробила з трусами українських моряків (відео)

субота, 23 листопад 2019, 0:32

Українські кораблі близько 10 місяців перебували фактично без нагляду. У Росії заявили, що деякі особисті речі українських моряків на захоплених в Керченській протоці кораблях "згнили через вогкість". Про це повідомив адвокат українських моряків Микола...