Хіти тижня. Зе!призначення: Цікаві факти про нового командувача ОС

Новопризначений командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко був начальником оперативного командування "Північ", розташованого в Чернігові.

Володимир Кравченко

Інформацію про військового розшукали журналісти, передають Патріоти України з посиланням на видання Страна.

При цьому наголошується, що даних про те, що Кравченко залишав Чернігів і служив на Донбасі, журналісти поки не виявили.

Відомо, що командиром "Півночі" військовослужбовець був призначений у 2017 році. До цього працював заступником начальника штабу в тому ж ОК.

Генеральське звання він отримав у грудні 2014 року указом п'ятого президента Петра Порошенка.

"Про нового командувача майже немає даних в інтернеті – у генерал-лейтенанта немає сторінки у "Вікіпедії", на відміну від усіх його попередників на цій посаді. Також його немає в соцмережах", – звернули увагу журналісти.

У декларації у Кравченка записана дружина Любов Василівна, яка працює в цій же військовій частині. У 2018 році вона задекларувала 72-метрову квартиру в Чернігові, а сам Кравченко в 2017-му майже гектар землі в селі Вознесенське.

Генерал-лейтенант є власником представницького Mercedes, проте не нового – 1998 року випуску. У нього двоє синів – Ігор та Олександр.

"Страна" також з'ясувала, що на подружжя оформлено понад 300 тисяч гривень кредитів у різних банках.

"Новий начальник ООС – особистість максимально непублічна. Його навіть призначили простим указом – без офіційного представлення президентом і поїздки на Донбас укупі з пресконференцією", – додали журналісти.

​Влада міняється: Аналітики прогнозують, що чекати Україні від поспішне призначення новим радником Трампа з нацбезпеки О’Браєна​

четвер, 19 вересень 2019, 20:38

Традиційно для себе – через твіт – президент Трамп представив публіці свого нового радника з національної безпеки Роберта О’Браєна, зазначають Патріоти України. Незначний поспіх з призначенням став наслідком суботньої атаки на нафтові об’єкти Саудів...

Хіти тижня. Лукашенко розповів про свою відставку та хто повинен керувати країною

четвер, 19 вересень 2019, 20:30

Ймовірним наступником білоруського лідера ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора. Глава держави довго тягнув, але нарешті зробив важливу заяву. Він розповів, хто повинен керувати країною після нього, і назвав терміни свого відходу...