Хіти тижня. Зеркаль заявила, що не повернеться у МЗС при Зеленському, і пояснила чому

Колишній заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що не має наміру повертатися на роботу в дипломатичне відомство. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України.

Так, відповідаючи на питання, що має статися, щоб вона повернулася у МЗС, Зеркаль зазначила: “Я вже говорила, що ставлю в цьому питанні три точки. Це і є відповідь”.

На уточнююче питання, якщо президент Зеленський особисто подзвонить і попросить повернутися у відомство, вона відповіла: “Ні, вже ні. Знаєте, як за Станіславським: “не вірю”.

Нагадаємо, Олена Зеркаль подала заяву про звільнення 28 листопада 2019 року. За її словами, її ніхто не змушував звільнятися, просто змінилися умови роботи.

Джерело: Гордон

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...

Хіти тижня. "Україна і Білорусь у небезпеці": Ілларіонов розкрив план окупації Путіна

п’ятниця, 10 квітень 2020, 0:10

Президент Росії Володимир Путін не відмовився від плану поглинання Білорусі, і тому країна досі перебуває в небезпеці, як і Україна. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявив російський економіст, колишній радник президента РФ Володимира Путіна, старший науко...