Хіти тижня. Згадали "порноакторку" і "термос": У Порошенка висунули вимоги до Зеленського

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський, який висунув вимоги чинному главі державі Петру Порошенку, також повинен вибачитися, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, він має попросити пробачення перед православними за те, що назвав Томос "термосом", заявив на брифінгу спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.

"Ми також могли б укласти список того, за що повинен вибачитись Зеленський: за те, що назвав Україну порноакторкою, а Томос – "термосом", за ображання релігійних почуттів мусульман він вибачився перед Кадировим (Рамзан Кадиров – глава Чечні. – Ред.), тут він має вибачитись перед православними. І вибачитися за жарти під час Майдану", – сказав Медведєв.

З архіву ПУ. Зеленського кинуть: "Кремлю потрібен крах України", - Портников

субота, 24 жовтень 2020, 19:30

"Після того, як українська делегація в Мінську погодилася з горезвісною "формулою Штайнмаєра", питань все одно залишилося більше, ніж відповідей. Хоча деякі відповіді можна дати вже сьогодні - і без Володимира Зеленського", - пише у своєму блозі 2 жовт...

"Нефартовый какой "Призрак" оказался: на Донбассе погиб очередной "полевой командир", - Казанський

субота, 24 жовтень 2020, 19:12

Олексій Марков народився у Москві, але чомусь вирішив, нібито Україна - це його земля. "На Донбассе погиб очередной полевой командир "ЛНР" – Алексей Марков из Москвы (типичный заблудившийся "шахтер")", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінц...