Хіти тижня. Зграї та її покровителям на печерських пагорбах "роблять нерви": НАБУ оголосило у розшук суддю Вовка та його колег з Окружного адмінсуду Києва

На протиправну спробу Печерського суду забрати справу суддів-заколотників у НАБУ, бюро відповіло апеляцією і новим ударом по фігурантам розслідування захоплення влади

Венедіктова намагається перебрати справу Вовка і компанії на себеНаціональне антикорупційне бюро України оголосило у розшук сімох фігурантів справи щодо захоплення державної влади керівництвом Окружного адміністративного суду Києва. Серед них і голова ОАСК Павло Вовк. Про це йдеться в повідомленні НАБУ, зазначають Патріоти України.

Зокрема, у розшук були оголошені Павло Вовк, Володимир Калеберда, Ігор Качур, Микола Сірош, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов, Сергій Остапець.

«Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваних, які діяли в межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створення штучних перешкод в їх роботі», - повідомили в НАБУ.

Як повідомляв «Главком», 17 липня у НАБУ підтвердили вручення підозри голові Окружного адмінсуду Павлу Вовку. Того ж дня на Youtube-каналі Національного антикорупційного бюро заявилися записи розмов з голосом, схожим на голос голови Окружного адмінсуду Вовка.

22 липня Національне антикорупційне бюро оприлюднило записи розмов з суддями Окружного адміністративного суду Києва, які свідчать про корупцію в цьому суді і Державній судовій адміністрації.

За версією слідства, злочинна організація на чолі з головою Вовком (всього входило 12 осіб) мала на меті захопити державну владу шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їхній роботі.

Крім цього, зазначена організація ухвалювала замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних еліт та бізнес кіл. Зокрема, для цього голова суду використовував схему з подання штучних, надуманих, адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи фізичних осіб до свого ж суду з подальшим «надшвидким» їх розглядом та з наперед визначеним результатом.

Раніше пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва повідомила про проведення в приміщенні суду обшуків у «справах Майдану» і назвала це черговою спробою дискредитації суду. У НАБУ повідомили, що обшуки здійснюють їхні слідчі й пообіцяли розкрити деталі пізніше.

Водночас ЗМІ повідомили, що НАБУ пред'явило підозру Вовку, Аблову, ще п'ятьом суддям ОАСК і Холоднюку в створенні злочинної організації та захопленні влади.

Між іншим, Національне антикорупційне бюро України викликало на допит голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка. Згідно із повідомленням, допит Вовка має проходити 3 та 6 серпня. Вчора суддя не з'явився на допит.

Також на допит викликані заступник Вовка Євген Аблов і ще сім фігурантів у справі про корупцію в ОАСК.

Допа проти Гепи: Скориставшись хворобою Кернеса, його старий друг швиденько згорнув компанію з балотування у мери Києва і націлився повернути собі Харків

неділя, 27 вересень 2020, 10:05

Михайло Добкін наразі очолює партію "Християнські соціалісти", але, за даними ЗМІ, планує боротися за крісло мера Харкова як самовисуванець, зазначають Патріоти України. У минулому він вже займав цю посаду, поки не проміняв її на крісло "губернатора" Я...