Хіти тижня. Жорсткий ультиматум Заходу щодо Суркісів, Коломойського і Ко - на кону дефолт: МВФ призупинив переговори з Україною до виконання режимом Зеленського низки обіцянок

Спонсори світової демократії вимагають від режиму Зеленського відповідати за взяті на себе реформаторські обіцянки, під котрі і видавались кредити. Наступ "зеленої корупції" дуже бентежить союзників

Місія Міжнародного валютного фонду зробила паузу у візитах в Україну. Про це в інтерв’ю "Європейської Правди" повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, зазначають Патріоти України.

За його словами, візит місії МВФ в Україну повинен був відбутися в серпні, проте відомство прийняло рішення зробити паузу, щоб подивитися, як буде розвиватися ситуація в країні.

Міністр підкреслив, що в першу чергу МВФ цікавить рішення у справі Приватбанку і Суркісів. Також Фонд стежить за низкою інших питань, серед яких обмеження зарплат для членів наглядових рад та правління.

“Питання №3-зареєстровані в Раді законопроекти, які паплюжать систему корпоративного управління. Вони переживають, особливо щодо цієї агонії проти іноземців. №4 – САП і НАБУ”, – сказав Марченко, додавши, що у МВФ також були питання щодо використання коштів, призначених для боротьби з коронавірусом.

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...