Хіти тижня. Журналіст розповів про план поступок Зеленського Москві щодо Донбасу

Команда президента України Володимира Зеленського конструює нову модель взаємин із Росією, яку коротко можна означити як "догідлива покірність". Про це пише шеф-редактор "Обозреваля" Орест Сохар у своєму блозі, повідомляють Патріоти України.

За його словами, автором цієї моделі, вірогідно, є другий президент України Леонід Кучма. Ця стратегія передбачає "поблажливіше ставлення до Києва з боку російського президента Володимира Путіна в обмін на виконання частини кремлівських хотілок по Україні".

"Пазлики складаються в досить однозначну картинку:нова зелена команда збирається відмовитися від порошенківської доктрини "жодної поступки ворогу", яка базувалася головним чином на мобілізації національної свідомості та використанні дипломатичного інструментарію тиску на РФ. Судячи з усього, позиція офісу Зеленського – піти на частину вимог Кремля в обмін на локальні вимоги Києва: наприклад, звільнення затриманих українських моряків, потім – обмін полонених у форматі "всіх на всіх" та, очевидно, відведення важкого озброєння від лінії розмежування", – відзначається у блозі.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...