Хіти тижня. Зі скрепами не церемонились: Російські дипломати залишили КНДР, самотужки штовхаючи дрезину із речами по рейках (фото)

Росіяни не змогли покинути КНДР звичайним шляхом, оскільки пасажирське сполучення з Росією перервано через пандемію коронавіруса.

Російським дипломатам довелося виїжджати з Північної Кореї на саморобній дрезині, яку вони були змушені штовхати самі. Про це повідомляє представництво МЗС Росії у Владивостоці в своєму Facebook, передають Патріоти України.

Про те, що дипломати виїжджають з Кореї, стало відомо вчора, 25 лютого. Росіяни не змогли покинути КНДР звичайним шляхом, оскільки пасажирське сполучення з Росією перервано через пандемію коронавіруса.
В результаті їм довелося добиратися до прикордонного району громадським транспортом, а перетнути річку Туманну по залізничному мосту вони змогли тільки на несамохідній дрезині. Третій секретар посольства Владислав Сорокін штовхав навантажену дрезину більше кілометра. Дипломатів зустріли на російській прикордонній станції Хасан.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...