Хіти тижня. "Зняли те, що було": Разумков пояснив, чому в Трускавці “слуг народу” поселили в найдорожчий готель

28 липня команда президента Володимира Зеленського прибула до Трускавця, а вже сьогодні для майбутніх “слуг народу” розпочнеться спеціальний тренінг.

Лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков розповів, чому для розміщення майбутніх нардепів був обраний найдорожчий готель Трускавця – “Ріксос”, передають Патріоти України з посиланням на LB.ua.

Пояснюючи вибір “Ріксоса”, де вартість номера починається від 3600 грн на добу, політик заявив, що “зняли те, що у нас була можливість зняти”. Лідер партії також зазначив, що для підготовки в команди глави держави було зовсім мало часу.

Загальну вартість навчання та перебування в готелі політик не назвав, пославшись на те, що не відповідає за бухгалтерські витрати партії.

Як відомо, в трускавецькому готелі “Ріксос” майбутні депутати від партії “Слуга народу” будуть перебувати з 29 липня по 4 серпня. За цей час вони пройдуть освітній інтенсив, лекції для якого організувала Київська школа економіки. Тренінги будуть проводитися щодня з 8:30 до 21:30. В день передбачено три маленьких перерви і час на обід і вечерю.

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...