Хіти тижня. Знову буде скандал? У Зеленського побачили зраду у призначеній даті інавгурації

Призначенням інавгурації новообраного президента Володимира Зеленськогона 20 травня частина народних депутатів вирішила "насолити" українському народу, який очікує якнайшвидшого вступу на посаду. Про це сказав радник Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков, повідомляють Патріоти України.

"Частина народних депутатів вирішили піти будь-яким шляхом, аби не підтримати пропозиції президента країни і тих громадян України, які його підтримали на виборах", - повідомив він агентству "Інтерфакс-Україна".

Парламент також створив величезний дискомфорт для жителів Києва, призначивши інавгурацію не на вихідний день, а на перший день робочого тижня, зазначив Разумков.

Крім того, за його словами, якщо говорити про запрошення міжнародних делегацій, то їм було б набагато зручніше підлаштуватися під вихідний день і скоригувати свої графіки. Разумков заявив, що таким рішенням частина народних депутатів шкодить іміджу України.

Путін своїми дроновими провокаціями знов "всіх переграв": Офіційний Копенгаген посилює в данських протоках перевірки танкерів аби зупинити "тіньовий флот" РФ

понеділок, 6 жовтень 2025, 18:08

Третина нафтового експорту рф, що відправляється з балтійських портів недоімперії опинилась під загрозою жорсткої блокади. Адже значні обсяги перевозяться саме "тіньовим флотом", який до того ж використовується і для різного роду провокацій проти країн ЄС

"Спецконтингент": Полковник розповів, як у ЗСУ ставляться до ексв’язнів

понеділок, 6 жовтень 2025, 17:44

В українській армії немає різниці у ставленні до мобілізованих бійців та колишніх ув’язнених. Інколи останнінавіть продуктивніші в бойових завданнях. Щоправда, щодо екс в’язнів діє особлива обережність. Про це очільник управління штурмових військ у скл...