Хіти тижня. Зниження тарифів і припинення війни: У Зеленського відхрестилися від передвиборчих обіцянок (відео)

У команді Володимира Зеленського заявили, що питання зниження комунальних тарифів не є прерогативою президента. Про це розповів політконсультант кандидата Дмитро Разумков в інтерв'ю "Фактам ICTV", повідомляють Патріоти України.

Разумков повідомив про плани Володимира Зеленського в перші 100 днів його президентства. На питання журналістки про те, що більше всього від Зеленського його виборці чекають зниження тарифів, Разумков відповів, що це не зовсім прерогатива президента.

Зеленський, за словами Разумкова, може вплинути на корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів. "Обіцяти, що це відбудеться через день-два - (Зеленський. - Ред.) не може. Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти і Зеленському і його команді, і українському народу", - заявив Разумков.

Зазначимо, що проблема високих тарифів на комунальні послуги неодноразово піднімалася в передвиборній кампанії Зеленського. Так, в лютому кандидат в президенти опублікував на своїй You-Tube каналі відео "Зе Президент Слуга Народу #7" про комунальні тарифи.

Що стосується швидкого закінчення війни на Донбасі, Разумков сказав, що це тривалий процес і ніхто не може пообіцяти закінчення війни найближчим часом. "Ніхто не має можливості закінчити війну завтра. І обіцяти таке неможливо", - сказав Дмитро Разумков.

"Своїх не кидаємо": РосЗМІ запанікували через організатора заворушень в Одесі

четвер, 22 серпень 2019, 20:53

Пропагандисти Кремля назвали інцидент із Євгеном Мефьодовим кричущим ставленням співробітників МЗС Росії до співвітчизника, що потрапив у важку ситуацію. Консули РФ вимагають у Євгена Мефьодова, учасника провокацій 2 травня 2014 року в Одесі, який вийш...

Москва "нервно курит", Predator Пентагону озирається: Яким буде новітній ударний україно-турецький безпілотник "Akıncı"

четвер, 22 серпень 2019, 20:45

Амбіційний проект передбачає створення серійної крилатої машини, яка не поступатиметься зударною міццю пілотованих засобів ВПС. Що є над актуальним для ЗСУ і доступним наразі всього двом-трьом технологічно високорозвинутим державам, куди РФ не потрапляє