Хіти тижня. Зниження тарифів і припинення війни: У Зеленського відхрестилися від передвиборчих обіцянок (відео)

У команді Володимира Зеленського заявили, що питання зниження комунальних тарифів не є прерогативою президента. Про це розповів політконсультант кандидата Дмитро Разумков в інтерв'ю "Фактам ICTV", повідомляють Патріоти України.

Разумков повідомив про плани Володимира Зеленського в перші 100 днів його президентства. На питання журналістки про те, що більше всього від Зеленського його виборці чекають зниження тарифів, Разумков відповів, що це не зовсім прерогатива президента.

Зеленський, за словами Разумкова, може вплинути на корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів. "Обіцяти, що це відбудеться через день-два - (Зеленський. - Ред.) не може. Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти і Зеленському і його команді, і українському народу", - заявив Разумков.

Зазначимо, що проблема високих тарифів на комунальні послуги неодноразово піднімалася в передвиборній кампанії Зеленського. Так, в лютому кандидат в президенти опублікував на своїй You-Tube каналі відео "Зе Президент Слуга Народу #7" про комунальні тарифи.

Що стосується швидкого закінчення війни на Донбасі, Разумков сказав, що це тривалий процес і ніхто не може пообіцяти закінчення війни найближчим часом. "Ніхто не має можливості закінчити війну завтра. І обіцяти таке неможливо", - сказав Дмитро Разумков.

"Нехай Росія вибирає": У Зеленського прокоментували, як вони ставляться до Медведчука

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:30

За словами глави Адміністрації президента, ані Володимир Зеленський, ані він сам ніколи не спілкувалися та незнайомі взагалі із Віктором Медведчуком. Команда президента Володимира Зеленського виступає проти того, щоб Віктор Медведчук представляв Україн...

Хіти тижня. "Пора готуватися до наступу на Донбасі", - військовий експерт

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:10

"Армія повинна завжди готуватися до звільнення захоплених територій", - заявив журналіст Роман Цимбалюк і назвав військовий шлях звільнення окупованих територій України "найкращим". "Я думаю, при правильному державному підході протягом року можна приве...