
У районі розведення сил у населеному пункті Золоте-5 Луганській області вивісили російський прапор під час приїзду депутата Держдуми. Про це заявив ветеран з позивним "Чорнобиль", передають Патріоти України.
Він повідомив, що 3 листопада закінчився так званий "жовтий режим" у Золотому-4 і почалося офіційне розмінування.

При цьому в цей час в Золотому-5, до якого в української сторони немає доступу, приїхав депутат російської Держдуми Олексій Журавльов з компанією журналістів. Під час інтерв'ю депутата було видно, що російська сторона вивісила свій прапор.
Український боєць вважає, що з цього відео чітко видно, що Росія не має наміру відступати від своїх намірів щодо окупованого Донбасу.
"Ми продовжуємо знаходиться в селі Золоте і не допустимо капітуляції. Також наша ініціатива "Останній блокпост" розширюється і по іншим населеним пунктам, де планується так зване розведення військ. Скоро все побачите, чекайте відео", - зазначив ветеран.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...