Хіти тижня. Зрадник Аксьонов поділився думкою російських окупантів, чи дасть Зеленський воду в Крим

Російський державний канал "Росія 24" випустив сюжет з промовистою назвою "Спрага Криму" про проблеми анексованого півострова з водою. У ньому дав коментар глава окупаційної влади колаборант Сергій Аксьонов, повідомляють Патріоти України.

Аксьонов підтвердив, що ситуація з водою в Криму після анексії склалася катастрофічна. Разом з тим, він запевнив, що не має наміру просити Київ про відновлення водопостачання. "Фізично Зеленський може (відновити роботу каналу - ред.), але морально до цього не готовий", - заявив колаборант Аксьонов.

Він уточнив, що український лідер нібито знаходиться повністю під контролем Держдепу США. "Такий наказ він звідти не отримає. Сам він людина несамостійна", - заявив ставленик Кремля. Глава окупаційної влади також додав, що просити Київ про воду він не має наміру. "Ми його про це не просимо. Ми до нього не звертаємося. Проживемо і без них", - констатував колаборант.

Хіти тижня. На "радість" Москві: ​Ізраїль модернізує українські МіГ-29 до рівня 4+

субота, 8 серпень 2020, 18:30

Ізраїльська компанія Elbit Systems отримала від українського уряду дозвільні документи на проведення модернізації українських винищувачів четвертого покоління МіГ-29, зазначають Патріоти України.

"Н*ух*й шастать": Україна закриває перетин лінії розмежування з анексованим Кримом

субота, 8 серпень 2020, 17:50

Рішення почне діяти з 8 ранку 9 серпня. Україна закриває контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з Кримом. Таке рішення прийняв Кабінет міністрів на позачерговому засіданні уряду. Про це у Telegram повідомив міністр Кабмі...