Хіти тижня. Зрадник Аксьонов поділився думкою російських окупантів, чи дасть Зеленський воду в Крим

Російський державний канал "Росія 24" випустив сюжет з промовистою назвою "Спрага Криму" про проблеми анексованого півострова з водою. У ньому дав коментар глава окупаційної влади колаборант Сергій Аксьонов, повідомляють Патріоти України.

Аксьонов підтвердив, що ситуація з водою в Криму після анексії склалася катастрофічна. Разом з тим, він запевнив, що не має наміру просити Київ про відновлення водопостачання. "Фізично Зеленський може (відновити роботу каналу - ред.), але морально до цього не готовий", - заявив колаборант Аксьонов.

Він уточнив, що український лідер нібито знаходиться повністю під контролем Держдепу США. "Такий наказ він звідти не отримає. Сам він людина несамостійна", - заявив ставленик Кремля. Глава окупаційної влади також додав, що просити Київ про воду він не має наміру. "Ми його про це не просимо. Ми до нього не звертаємося. Проживемо і без них", - констатував колаборант.

З архіву ПУ. Реалії скреп: Терорист "ДНР", який убив українського школяра, знайшов собі тепле місце в окупованому Криму (фото)

субота, 15 травень 2021, 12:00

Окупаційні ЗМІ представляють Погодіна як замдиректора компанії "Технології та реставрації".​. Колишній командир батальйону бойовиків так званої ДНР "Керч" Вадим Погодін, якого в 2017 році разом з подільниками засудили до довічного ув'язнення за звинува...