Хіти тижня. Зрадник Аксьонов поділився думкою російських окупантів, чи дасть Зеленський воду в Крим

Російський державний канал "Росія 24" випустив сюжет з промовистою назвою "Спрага Криму" про проблеми анексованого півострова з водою. У ньому дав коментар глава окупаційної влади колаборант Сергій Аксьонов, повідомляють Патріоти України.

Аксьонов підтвердив, що ситуація з водою в Криму після анексії склалася катастрофічна. Разом з тим, він запевнив, що не має наміру просити Київ про відновлення водопостачання. "Фізично Зеленський може (відновити роботу каналу - ред.), але морально до цього не готовий", - заявив колаборант Аксьонов.

Він уточнив, що український лідер нібито знаходиться повністю під контролем Держдепу США. "Такий наказ він звідти не отримає. Сам він людина несамостійна", - заявив ставленик Кремля. Глава окупаційної влади також додав, що просити Київ про воду він не має наміру. "Ми його про це не просимо. Ми до нього не звертаємося. Проживемо і без них", - констатував колаборант.

Усе, як Гепа обіцяв: Вдова Кернеса стала власницею престижної нерухомості в центрі Харкова

вівторок, 2 березень 2021, 13:45

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста. Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передають Патріоти України із посил...

"На передовій із солдатами": Зеленського вакцинували від коронавірусу (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:15

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу, повідомляють Патріоти України. Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії. «Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це...