Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів.

Як повідомив гендиректор ДК "Укрспецекспорт", лише для цього підприємства 10-15% поточних контрактів доводиться на продукцію КБ "Луч", передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів.

Зокрема, за словами Генерального директора ДК "Укрспецекспорт" Вадима Ноздрі, наразі вітчизняні компанії виконують близько десяти контрактів з продажу продукції Київського Конструкторського Бюро.

"КБ "Луч" достатньо успішне підприємство. І ця продукція затребувана на багатьох ринках. Насправді є майже десяток вже контрактів у всіх спецекспортерів (ДК "Укроборонпром") на постачання продукції КБ "Луч", - повідомив Генеральний директор "Укрспецекспорт".

При цьому він додав, що мова йде про протитанкові керовані комплекси та боєприпаси до них (у співвідношенні 1 до 10).

130 мм ПТРК "Стугна-П" (експортна назва комплексу - "Скіф") на виставці "Зброя та Безпека-2019"
"В структурі експорту, на сьогодні, якщо взяти всіх спецекспортерів по різному, але для нас це очікувано – близько 10-15% (від загального об'єму), враховуючи поточні контракти. А якщо взяти перспективні проекти, які мають серйозні об'єми, це може стати й 30-40%", - зазначив Вадим Ноздря.

Також він повідомив, що існує великий інтерес й до нових розробок ДККБ "Луч" - протикорабельного комплексу РК-360МЦ "Нептун" та коригованих 300-мм ракет "Вільха".

Варто нагадати, що наразі йдуть перемовини з Туреччиною, щодо локалізації виробництва ПТРК "Скіф" спільним україно-турецьким підприємством на території цієї країни.

Крім того, тривають тендерні випробування протитанкового комплексу від КБ "Луч" у Пакистані. Це досить великий контракт (на суму у десятки мільйонів доларів США), який може забезпечити постачання відповідного українського високоточного озброєння в цю країну на "десяток років".

У квітні 2018 року пройшли випробування спеціально адаптованої до південного клімату версії ПТРК "Скіф"
Однак, хоч на цей час, за результатами випробувань, "Скіф" і є фаворитом тендеру (відповідаючи вимогам замовника приблизно на 90%), все буде залежати від результатів випробувань 2021 року.

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п

Британія надала Україні 2000 протитанкових гранатометів і готова дати ще більше озброєння

четвер, 20 січень 2022, 11:21

Лондон сподівається, що його приклад надихне інших членів НАТО, котрі наразі коливаються через передбачуване невдоволення Москви. Британія готова передавати для Києва ще більше озброєнь, запевнив голова британського Міноборони Бен Воллес. За його даним...