Хіти тижня. Зробили "обличчям руского міра": Промосковська партія на виборах до Європарламенту закликала до розстрілів, використовуючи кадри з "Слуги народу" Зеленського (відео)

Вибори в Європарламент в країнах ЄС відбуваються 23-26 травня

Проросійська болгарська партія "Вазраждане" ("Відродження") за кілька днів до виборів в Європарламент розповсюдила в Facebook кадри з українського серіалу "Слуга народу", де тоді актор, а зараз президент України Володимир Зеленський, розстрілює депутатів парламенту, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Так, в соцмережі партія завантажила відео тривалістю 10 секунд, а в кінці зробила напис: "Відродження" - тільки ми можемо".

Як прокоментував такий пост журналістам "Радіо Свобода" голова партії "Вазраждане" Костадин Костадінов, відео "націлене на такі медіа, як ваше".

"За допомогою цього відео ми говоримо, що в Болгарії є засоби масової інформації, подібні Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, які працюють на знищення болгарської держави", - заявив Костадінов.

На відеозапис виникли скарги, оскільки український серіал в Болгарії ніколи не транслювався, і кадри розстрілу парламенту вразили багатьох глядачів.

У той же час Центральна виборча комісія Болгарії заявила, що не може нічого зробити, так як агітаційні кампанії в Facebook не регулюються законодавчо. Деякі експерти з правових питань заявили, що заклик до насильства порушує Кримінальний кодекс Болгарії.

Зазначають, що "Вазраждане" ( "Відродження") - це відверто проросійська партія, котра закликає Болгарію вийти з Європейського союзу і НАТО.

Вибори в Європарламент в країнах ЄС відбуваються 23-26 травня. У Болгарії голосування заплановано на 26 травня.

Хіти тижня. Україна поставила в Туреччину високотехнологічні військові комплекси

п’ятниця, 3 квітень 2020, 4:00

Поставка відбулась наприкінці грудня 2019 року в інтересах турецької компанії SSTEK Savunma Sanayi Teknolojileri AŞ (Defense Industry Technologies Inc). Спецекспортер Державна компанія «Укрспецекспорт» поставила до Туреччини радіолокаційні станції MARS...

Хіти тижня. Начувайтесь, окупанти! КБ "Луч" достроково передало до ЗСУ першу партію ракет “Вільха”

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:35

Державне підприємство “Державне Київське КБ “ЛУЧ”, зі складу ДК “Укроборонпром”, достроково передало партію ракет “Вільха” для Збройних Сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”. . Партія складалась з 28...