Хіти тижня. Зробили "обличчям руского міра": Промосковська партія на виборах до Європарламенту закликала до розстрілів, використовуючи кадри з "Слуги народу" Зеленського (відео)

Вибори в Європарламент в країнах ЄС відбуваються 23-26 травня

Проросійська болгарська партія "Вазраждане" ("Відродження") за кілька днів до виборів в Європарламент розповсюдила в Facebook кадри з українського серіалу "Слуга народу", де тоді актор, а зараз президент України Володимир Зеленський, розстрілює депутатів парламенту, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Так, в соцмережі партія завантажила відео тривалістю 10 секунд, а в кінці зробила напис: "Відродження" - тільки ми можемо".

Як прокоментував такий пост журналістам "Радіо Свобода" голова партії "Вазраждане" Костадин Костадінов, відео "націлене на такі медіа, як ваше".

"За допомогою цього відео ми говоримо, що в Болгарії є засоби масової інформації, подібні Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, які працюють на знищення болгарської держави", - заявив Костадінов.

На відеозапис виникли скарги, оскільки український серіал в Болгарії ніколи не транслювався, і кадри розстрілу парламенту вразили багатьох глядачів.

У той же час Центральна виборча комісія Болгарії заявила, що не може нічого зробити, так як агітаційні кампанії в Facebook не регулюються законодавчо. Деякі експерти з правових питань заявили, що заклик до насильства порушує Кримінальний кодекс Болгарії.

Зазначають, що "Вазраждане" ( "Відродження") - це відверто проросійська партія, котра закликає Болгарію вийти з Європейського союзу і НАТО.

Вибори в Європарламент в країнах ЄС відбуваються 23-26 травня. У Болгарії голосування заплановано на 26 травня.

З архіву ПУ. Двієчник на іспиті: Українців розвеселила розмова представника Зеленського з суддею КСУ (відео)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 13:00

Суддя швидко показав Федору Веніславському, що відсутність в ВР коаліції - це зовсім не "загальновідомий факт". Приводом для чергових жартів українців в мережі стала розмова представника президента України Володимира Зеленського Федора Веніславського в...

З архіву ПУ. Перша леді України показала свої фото зі студентських років

п’ятниця, 7 серпень 2020, 11:00

Дружина Володимира Зеленського Олена в Міжнародний день друзів вирішила показати підписникам свою кращу подругу, з якою вона близька ще з часів студентства. Після того, як Володимир Зеленський офіційно зайняв пост глави держави, Олена Зеленська, його д...