Хіти тижня. "Зривати голосування, викидати з залу на вулицю, куди скликати народ": Відомий журналіст закликав "кіборгів" розгромити "рускій мір" у Раді

Дострокові вибори в ВР ризикують перетворитися в тріумф проросійських сил, які докладуть усіх зусиль, щоб повернути Україну в сферу впливу РФ.

Айдер Муждабаев

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Айдер Муждабаев, попередивши, що наступна Рада буде парламентом ригов і популістів, які кинуться повертати країну в домайдан і крок за кроком здавати Росії, передають Патріоти України.

"Вони набіжать і будуть із задоволенням відкушувати від України Майдану один шматок за іншим. Реваншисти, байдужих буде там більшість, це вже ясно за всіма опитуваннями. Європейського ліберального парламентаризму в найближчі 5 років не передбачається", - йдеться в заяві.

При цьому він підкреслює: іншою – і більш важливою - проблемою є слабкість і війна за рейтинги серед проукраїнських політиків – "На відміну від згуртованих, "керованих Кремлем януковощей".

"Потрібно буде зривати голосування, відтягати умовних мураєвих з трибуни, викидати з залу на вулицю, куди скликати народ. Потрібні такі депутати, які в меншості будуть диктувати більшості: не заступати за прапорці! Щоб більшість боялася - і їх в сесійній залі, і вулицю. Це повинна бути непробивна стіна, "список кіборгів", ДАП проти доб і геп. Поки ні в якому списку, ні в усіх разом таких немає", - резюмував Муждабаев.

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...