Хіти тижня. "Зривати голосування, викидати з залу на вулицю, куди скликати народ": Відомий журналіст закликав "кіборгів" розгромити "рускій мір" у Раді

Дострокові вибори в ВР ризикують перетворитися в тріумф проросійських сил, які докладуть усіх зусиль, щоб повернути Україну в сферу впливу РФ.

Айдер Муждабаев

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Айдер Муждабаев, попередивши, що наступна Рада буде парламентом ригов і популістів, які кинуться повертати країну в домайдан і крок за кроком здавати Росії, передають Патріоти України.

"Вони набіжать і будуть із задоволенням відкушувати від України Майдану один шматок за іншим. Реваншисти, байдужих буде там більшість, це вже ясно за всіма опитуваннями. Європейського ліберального парламентаризму в найближчі 5 років не передбачається", - йдеться в заяві.

При цьому він підкреслює: іншою – і більш важливою - проблемою є слабкість і війна за рейтинги серед проукраїнських політиків – "На відміну від згуртованих, "керованих Кремлем януковощей".

"Потрібно буде зривати голосування, відтягати умовних мураєвих з трибуни, викидати з залу на вулицю, куди скликати народ. Потрібні такі депутати, які в меншості будуть диктувати більшості: не заступати за прапорці! Щоб більшість боялася - і їх в сесійній залі, і вулицю. Це повинна бути непробивна стіна, "список кіборгів", ДАП проти доб і геп. Поки ні в якому списку, ні в усіх разом таких немає", - резюмував Муждабаев.

Відверто натякнув на "вагнерівців": Лукашенко заявив, що в центрі Мінська хотіли організувати "бійню"

вівторок, 4 серпень 2020, 19:45

Президент Білорусі зазначив, що не вірить, нібито подорожувати у Стамбул зручно через Мінськ. Бойовики ПВК «Вагнер» затримані в Білорусі зізналися, що їх направили в РБ і сказали чекати подальших вказівок. Про це заявив глава РБ Олександр Лукашенко в с...

Ніж в спину від "братушек" і азійських "братів": Сербія обрала китайські FK-3 замість російських С-300

вівторок, 4 серпень 2020, 19:40

Сербська армія отримає зенітно-ракетну систему китайського виробництва HQ-22 (FК-3 в експортному варіанті) замість російських комплексів С-300. Закупівля відбулася в рамках відповідного договору, на що вказує Річний звіт про діяльність публічної компан...