Хіти тижня. "Зривати голосування, викидати з залу на вулицю, куди скликати народ": Відомий журналіст закликав "кіборгів" розгромити "рускій мір" у Раді

Дострокові вибори в ВР ризикують перетворитися в тріумф проросійських сил, які докладуть усіх зусиль, щоб повернути Україну в сферу впливу РФ.

Айдер Муждабаев

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Айдер Муждабаев, попередивши, що наступна Рада буде парламентом ригов і популістів, які кинуться повертати країну в домайдан і крок за кроком здавати Росії, передають Патріоти України.

"Вони набіжать і будуть із задоволенням відкушувати від України Майдану один шматок за іншим. Реваншисти, байдужих буде там більшість, це вже ясно за всіма опитуваннями. Європейського ліберального парламентаризму в найближчі 5 років не передбачається", - йдеться в заяві.

При цьому він підкреслює: іншою – і більш важливою - проблемою є слабкість і війна за рейтинги серед проукраїнських політиків – "На відміну від згуртованих, "керованих Кремлем януковощей".

"Потрібно буде зривати голосування, відтягати умовних мураєвих з трибуни, викидати з залу на вулицю, куди скликати народ. Потрібні такі депутати, які в меншості будуть диктувати більшості: не заступати за прапорці! Щоб більшість боялася - і їх в сесійній залі, і вулицю. Це повинна бути непробивна стіна, "список кіборгів", ДАП проти доб і геп. Поки ні в якому списку, ні в усіх разом таких немає", - резюмував Муждабаев.

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...

Путін "крепко обиделся" за Ху*ло: Російський телеканал зняв з ефіру серіал "Слуга народу" після одного дня показу

четвер, 12 грудень 2019, 0:00

Незважаючи на "правильні меседжі" про "послати" МВФ подалі та "шахтеры Донбасса помогают львовским", особисті шпильки володарю Кремля перевісили ідеологічні аргументи недоімперіалізму. Російський телеканал ТНТ прибрав з телеефіру український серіал "Сл...