Хіти тижня. Зустріч у верхах: Зеленський розповів олігархам, хто з них та за що саме платитиме

неділя, 23 червень 2019, 14:00
Для самих товстосумів, як запевняє президент, це теж стало новиною

Володимир Зеленський на зустрічі з бізнес-спільнотою заявив, що олігархи повинні спонсорувати соціальні проекти в державі, зазначають Патріоти України.

"Ми публічно запропонували долучитися до інвестування власникам великого бізнесу. Як в якості інвесторів, так і в якості благодійників. Рінату Ахметову, Віктору Пінчуку, Ігорю Коломойському. Вони беруть на себе відповідальність за вирішення окремих питань", — розповів аудиторії голова держави.

Коломойський повинен вкладати кошти в розвиток інфраструктури Донецької та Луганської областей. Президент додав, що олігарх про це не знає. Оскільки поговорив ще не з усіма великими бізнесменами, оскільки “вони десь ховаються”. Решта вже взяли на себе відповідальність за розв’язання конкретних питань.

“Наприклад, Пінчук зараз забезпечить квартирами 24 сім’ї наших полонених моряків і далі буде займатися допомогою всім військовослужбовцям. Це наша домовленість”, – сказав Зеленський.

З Ахметовим вони домовилися про скасування формули “Роттердам +“, вкладеннях в медицину, інвестиції в інфраструктуру Донбасу. «Перший результат ви вже бачили. 200 швидких для лікарень по всій Україні», – додав він.

"Ні їм, ні вам я не пропоную жодних преференцій. Тільки чесні однакові правила. Жодних монополій — тільки ті правила, від яких ми як країна можемо виграти", — сказав Зеленський.

"Наші ангели": Генерал розповів, як на початку війни армійська авіація врятувала курсантів, які утримували важливу переправу у Київській області

п’ятниця, 21 серпень 2026, 7:54

Командувач армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ, бригадний генерал Павло Бардаков розповів про один з випадків, який трапився на початку повномасштабної війни, коли загін курсантів без важкого озброєння намагався втримати одну з важливих переправ у...

На концерті Кобзона аншлаг і дуже висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 серпня

п’ятниця, 21 серпень 2026, 7:53

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.08.26 орієнтовно склали: