Хіти тижня. Зустріч Зеленського з Путіним у Мінську: У Лукашенка відреагували

Мінськ готовий забезпечити зустріч на високому рівні щодо врегулювання ситуації на Донбасі за участю Росії, України, Великобританії, США, Німеччини і Франції. Про це заявив в інтерв'ю Sputnik міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей, коментую пропозицію українського лідела Володимира Зеленського президенту РФ Володимиру Путіну зустрітися в Мінську, повідомляють Патріоти України.

"Мінськ не просто готовий. Керівництво Білорусі завжди говорило про те, що ми готові зробити все для якнайшвидшого повернення миру на українську землю. І те, що прозвучало сьогодні з вуст президента України Зеленського, ми можемо тільки вітати", - сказав Макей.

Якщо відповідне взаєморозуміння буде досягнуто, то білоруська сторона, за словами міністра закордонних справ, готова зробити все можливе, щоб захід пройшов на найвищому рівні.

"Ми постараємося забезпечити також, як забезпечили проведення Нормандської зустрічі в лютому 2015 року. Ми вважаємо, що зараз це наше головне завдання. Президент Білорусі не раз говорив про те - як можна швидше відновити мир в Україні", - підкреслив Макей.

Хіти тижня. Полетіли голови: Зеленський звільнив скандального Геруса, який встиг побитися з Ляшком

вівторок, 12 листопад 2019, 23:55

Як зазначається, Зеленський призначив на його місце Олексія Перевезенцева. "Звільнити Геруса Андрія Михайловича з посади представника президента України у Кабінеті міністрів України", - йдеться в указі. Додамо, Олексій Перевезенцев був на посаді держс...

Дубінський не приховує, що він рупор Коломойського, – політолог

вівторок, 12 листопад 2019, 23:16

В так званої "групи Дубінського" зараз нема перспектив відколотися від президентської фракції. За його словами, нещодавно прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що нині вплив олігархів на дії влади маленький, як ніколи. "Так до чого ж тоді відділяти...