Хіти тижня. "Зверніть увагу на імена тих, хто це заявляв": В ОПУ прояснили чутки про вагітність Мендель від Зеленського

Переїзд родини українського глави на дачу в Конча-Заспі не був обумовлений нібито незлагодою у стосунках Зеленського з дружиною.

В Офісі президента назвали "феєричним ідіотизмом" чутки про те, що прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель вагітна від українського лідера. Про це в інтерв'ю заявив політтехнолог, антикризовий радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що переїзд родини українського глави на дачу в Конча-Заспі не був обумовлений нібито незлагодою у стосунках Зеленського з дружиною. "Олена Володимирівна і Володимир Олександрович разом, у них дуже теплі стосунки. І всі ці чутки про те, що [Мендель] нібито вагітна від Зеленського, феєричний ідіотизм", – зазначив Подоляк.

Він сказав, що прес-секретарка Зеленського "вчинила абсолютно правильно виходячи зі свого емоційного стану", коли записала відео у відповідь на плітки про вагітність. "Вона довго терпіла банальні образи й вирішила відповісти ось у такій формі", – сказав співробітник ОП.

Він вважає, що вона "мала на це право виходячи зі стану українського суспільства". "Можливо, в іншій країні такі формати були б неприйнятні. Але для нас такий формат – єдиний, який міг перебити хвилю негативу на цій темі. Вона модерувалася вже дуже жорстоко", – підкреслив Подоляк.

Нагадаємо, Юлія Мендель записала відео, в якому порадила звернути увагу на імена людей, які запустили чутки про нібито її вагітність від глави держави.

Джерело: Страна

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...