"Хлібне перемир'я" стартувало: У ЗСУ на Донбасі двоє загиблих та двоє поранених

Двоє українських військових підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійною групою російських окупантів у районі населеного пункту Щастя. Обидва не вижили. Ще двох воїнів евакуювали до лікарні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ООС.

"Сьогодні близько 8:25 години під час висування на спостережний пост взводного опорного пункту в районі населеного пункту Щастя підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника, два військовослужбовці", - йдеться у повідомленні.

Бійці отримали поранення несумісні з життям. Померли на місці підриву. Стан здоров'я ще двох постраждалих називають задовільним.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...