"Хлібне перемир'я" стартувало: У ЗСУ на Донбасі двоє загиблих та двоє поранених

Двоє українських військових підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійною групою російських окупантів у районі населеного пункту Щастя. Обидва не вижили. Ще двох воїнів евакуювали до лікарні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ООС.

"Сьогодні близько 8:25 години під час висування на спостережний пост взводного опорного пункту в районі населеного пункту Щастя підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника, два військовослужбовці", - йдеться у повідомленні.

Бійці отримали поранення несумісні з життям. Померли на місці підриву. Стан здоров'я ще двох постраждалих називають задовільним.

Українська авіація знищила на ТОТ пункт управління БпЛА "Молнія" (відео)

неділя, 28 червень 2026, 16:32

​. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...