
Двоє українських військових підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійною групою російських окупантів у районі населеного пункту Щастя. Обидва не вижили. Ще двох воїнів евакуювали до лікарні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ООС.
"Сьогодні близько 8:25 години під час висування на спостережний пост взводного опорного пункту в районі населеного пункту Щастя підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника, два військовослужбовці", - йдеться у повідомленні.
Бійці отримали поранення несумісні з життям. Померли на місці підриву. Стан здоров'я ще двох постраждалих називають задовільним.
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...