Х**ло наказало? Ватажки "Л/ДНР" звернулися до Зеленського на тлі російського прапора та "спалили" причетність РФ

Президент Росії Володимир Путін, відповідаючи на пропозицію українського лідера Володимира Зеленського про зустріч на Донбасі, заявив, що ситуацію в регіоні йому необхідно обговорювати з керівництвом "Л/ДНР", в той час як РФ нібито не є стороною конфлікту.

Разом з тим, обидва лідери невизнаних республік записали звернення до Зеленського, коли позаду них стояли прапори "ЛНР" і "ДНР" разом з прапором Росії. Ватажок "Донецької народної республіки" Денис Пушилін опублікував ролик на своєму YouTube, а звернення глави "ЛНР" Леоніда Пасічника з'явилося на YouTube-каналі "ДТРК ЛНР".

На двох відео прапори невизнаних республік знаходяться поруч з державним символом Росії, що свідчить про розбіжність слів Путіна про непричетність РФ до війни на Донбасі з дійсністю.

Нагадаємо, 22 квітня президент Росії відповів на пропозицію про зустріч із Зеленським. Він сказав, що готовий поспілкуватися з президентом України не на Донбасі, а в Москві.

Пізніше ватажок невизнаної "Луганської народної республіки" Леонід Пасічник заявив про готовність зустрітися із Зеленським. Про таке ж бажанні висловився "глава ДНР" Денис Пушилін.

Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель повідомила, що президент обов'язково відреагує на останню заяву свого російського колеги Володимира Путіна. Увага! Відео містять пропаганду.


"Вас надо повесить!": Богдан дав дивну пораду Арахамії

понеділок, 17 травень 2021, 21:44

Колеги одразу кинулися підтримувати екс-міністра. Так, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія написав їй зі сподіванням, що вона найближчим часом повернеться до влади, а колишній глава Офісу президента Андрій Богдан одразу прокоментував допис Арах...

З архіву ПУ. "Вони поки вичікують": У Росії знову назвали області, які "готові вийти зі складу України"

понеділок, 17 травень 2021, 21:30

Цілком очевидно, що Кремль аж ніяк не збирається відмовлятися від своїх планів. Заступник голови комітету Ради Федерації Росії з міжнародних справ Володимир Джабаров назвав області, які нібито «готові вийти зі складу України». Про це повідомляє «Парлам...